2733
2734
عنوان

پسرم تب داره بایدبیدار باشم خوابم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 67 پست
آخه من بچم کوچک بود مننژیت گرفت خیلی سختی کشید 

مننژیت چیه ؟علائمش چی بود؟درمانش چجوری بود

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
من پنج تا خواهر دارم و مادرم هم توی کوچه خودمون هست اما بی کسم.خواهرام هر کدوم به نحوی تو مشکلات فرا ...

خدا براتون حفظشون کنه

عجب نمی دونم والله چطور میشه که کمک نمی دن

نه من خواهر ندارم دو تا برادر دارم مادرم تهرانه من بندرعباس مادربزرگ پیری دارم که نمی تونه تنهاش بذاره بیاد پیشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا براتون حفظشون کنه عجب نمی دونم والله چطور میشه که کمک نمی دن نه من خواهر ندارم دو تا برادر دار ...

چون همیشه من حمایت کردم عادت کردن به این موضوع هیچوقت فکر نمیکنن گاهی لازمه دو طرفه باشه همیشه تو سختیاشون من بودم وقت و دیر وقت حتی یکبار فشار خواهرم افتاده بود ساعت سه صبح کل منطقه رو گشتم سومری بیست و چهارساعته پیدا کردم کلی خرید کردم بردم بالاسرش موندم  تا بهتر شد همیشه از من توقع دارن ولی نهایتا هیچکس تو سختیام باهام نیست شدیدا تنهایی ازارم میده

2731
چون همیشه من حمایت کردم عادت کردن به این موضوع هیچوقت فکر نمیکنن گاهی لازمه دو طرفه باشه همیشه تو سخ ...

توکلت به خدا باشه 

مامان من هم مثل شماست توی سختی ها خواهرانش عقب نشینی می کنن

پسرتون بهتر شد؟ پسر من خداروشکر تبش اومده پایین

توکلت به خدا باشه  مامان من هم مثل شماست توی سختی ها خواهرانش عقب نشینی می کنن پسرتون بهتر شد ...

هر چقدر تو دنیای واقعی تنهام تو دنیای مجازی دوستای گلی مثل شما و چند تا خانوم مهربون دیگه دارم که حداقل حال پسرمو میپرسن.شکرخدا عزیزم تبش دوساعتی میشه که پایین رفته البته از تاثیر دارو و دعا میکنم دیگه بالا نیاد امشب و چند شب دیگه هم باید بیدار باشم تو نینی سایت بیشترموفق میشم بیدار بمونم.خداروهزار مرتبه شکر حال گل پسرت بهتره مواظبش باش و ببوسش بلا دور باشه ازش

هر چقدر تو دنیای واقعی تنهام تو دنیای مجازی دوستای گلی مثل شما و چند تا خانوم مهربون دیگه دارم که حد ...

فدای شما عزیزم خدا پسر گلتون رو حفظ کنه

سلامت باشین 

ان شاءالله در قبال همه ی مهربونی هاتون عاقبت بخیر دنیا و آخرت بشین

ان شاءالله پسر گلتون دیگه تب نمی کنه

2740