2737
2739
عنوان

پیامهای اخلاقی....

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 112 پست
به نظرم توو ی سایت عمومی وقتی عکس میذاری، باید خودتو واسه هر جوابی اماده کنی و از هیچ کس ب دل نگیری ...

گلم گفتم من اصلاااا به دل نگرفتم اخه خودم میدونم اضافه وزنمو وگرنه دیوانه بودم عکس بذارم؟؟!تازه من عکسهایی دارم مال همین سه سال پیش باربی و مانکن😁اگر ضعف داشتم عکس اون موقعمو میذاشتم!حرفم چیز دیگس🥰

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نظرم اینه که وسیله ای مدتها قبل اختراع شده به نام اینه ، و همه تو خونشون دارن

لازم نیست من به کسی یاداوری کنم که چاقه یا لاغر

درازه یا کوتاه

چروک داره یا صافه

خوشکله یا زشته

سلولیت داره یا نه

موهاش کم پشته یا پرپشت

و....

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2738
نظرم اینه که وسیله ای مدتها قبل اختراع شده به نام اینه ، و همه تو خونشون دارن لازم نیست من به کسی ی ...

اااا قربون دهنت.والا همه خودشون عیبهاشونو میدونن.البته من حس میکنم یه عده هم از نادانی این رفتارو نمیکنن هاااا عمدا وقتی میبینن طرف خوشحاله میگن بذار حالشو بگیریم🥴😂

ننگ به نیرنگشووون🤣😬

غیر از این چه چیزی یاد گرفتی یا یاد دادی دیگه؟ 

اینکه به زن تازه زایمان کرده هیبیییچی یاد ندم تا خودش نپرسیده😊

اااا قربون دهنت.والا همه خودشون عیبهاشونو میدونن.البته من حس میکنم یه عده هم از نادانی این رفتارو نم ...

بعضیاشون عمدا این کارو میکنن تا طرف رو به خیال خودشون از برج عاجش بیارن پایین! 

معمولا کسی این رفتارو باهات میکنه که خودش رو پایینتر از تو می بینه و میخواد بهت ثابت کنه که اونقدرام خوب نیستی!!! واقعا قابل ترحمه همچین ادمی!

یه عده هم کلا عادت کردن تو چیزی که بهشون مربوط نیست نظر بدن ، اگر چند نفر بهشون بگن به شما مربوط نیست، دیگه تکرار نمیکنن

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

اینکه اگه میخوام پز بدم بدماااا ولی حداقل جلو اون که داشته های منو نداره پز ندم!مثلا پیش اون که بچه نداره خیلی برا بچه هام غش و ضعف نرم ......

البته ناخواسته پیش میاد ولی خب حواسمو خیلی جمع کردم

2706