2737
2734
عنوان

پیامهای اخلاقی....

703 بازدید | 112 پست

امشب تاپیک زدم عکسمو با بچه هام گذاشتم یه بنده خدایی سریع اومد گفت خوبه ولی یکم چاقی وزنتو بیار پایین .من واقعا ناراحت نشدم و برام مهم نیست به ایشونم دوستانه گفتم.من ناراحت نشدم ولی عزیزم به نظرم این اخلاقم خوب نیست ادم تا توی یه محیط جدید ادمای جدید و...... قرار میگیره سریع به نکات منفی اشاره کنه!خب مسلما من خودم میدونم اضافه وزن دارم!اصلا من نداشته باشم کی داشته باشه؟؟!! 😊ایشون که به نظر ناراحت شد🥴اما من واقعا خواستم دوستانه یادش بدم.نظر شما چیه؟! چرا وقتی میتونیم دیگرانو خوشحال کنیم ناراحتشون کنیم؟من از تعریف و تمجید بیجا هم بدم میاداااا

میگم میشه نقاط قوت طرفو بهش بگیم.اگر ضعفی دیدیم نادیده بگیریم ولی اگر راجب ضعفاش از ما نظر خواست رک و محترمانه نظر واقعیمونو بدیم😊

به نظرم اینجوری انسانی تر وقشنگتره

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪

موافقم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره عزیزم موافقم.اگه ب من میگفتن مشابه اینو واقعا عصبانی میشدم

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
رک بودن بدترین رذیلت اخلاقیه که بعضیا آپشن میدونن 

ببین رک بودن خوبه گفتم زمانی که طرف واقعا از ما نظر بخواد خوبه که دروغ نگیم و محترمانه نظر واقعیمونو بدیم

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
2738

منم عکستونو دیدم

خیلی خوشگل  هستین و رنگ موهاتونم دوست دارم

درضمن هیکل یه چیز سلیقه ایه و اصلا به دیگران ربط نداره که بخوان نظر بدن.....خیلیا دوست دارن لاغر باشن خیلیام تپل یا حتی چاق😊

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2706