2733
2734
عنوان

ترخدا بگین حق با کیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم يه يابو توخونه دارم بدبخت فقط حسود شوهره منه نميدونه از درد پيشرفت شوهرم چه خاكي بريزه سرش يعني ...

اتفاقا از نظر موقعیت مالی شوهرم خیلی ازش پایینتره

2731
اخه زور داره برام منو ناراحت کرده خودشو واسمم میگیره

درسته اما اگه برات مهم باشه خوشحالش میکنی

بزار بیخیالیتو ببینه حرص بخوره

هم بیس دیقه معطل شده هم دست خالی رفته!

مطمعنا زورش بیشتره برا اون!

بخاطر اون قیافه میگیره

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
درسته اما اگه برات مهم باشه خوشحالش میکنی بزار بیخیالیتو ببینه حرص بخوره هم بیس دیقه معطل شده هم د ...

ینی حق با اونه یا با من؟واقعا نمیدونم من حس میکنم درستش این بود وایمیساد تا منم خودمو برسونم

اون فقط گفت بالاخره کار اونم ب من میفته اوتموقع دارم براش ولی الکی میگه فقط خاست مثلا بگه با توام نه ...

خب همین کافیه بقیه مهم نیستن

انقدر مهر طلب نباش

جهنم بزار خودشو بگیر شما هم که محل نداری دیگه رو پخت نباشه

ینی حق با اونه یا با من؟واقعا نمیدونم من حس میکنم درستش این بود وایمیساد تا منم خودمو برسونم

با شما

اابته اونم بالاخره حقی داره ولی کلا از اول نباید قبول میکردی بری

من اصلا برام فامیل اهمیت نداره

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
خب همین کافیه بقیه مهم نیستن انقدر مهر طلب نباش جهنم بزار خودشو بگیر شما هم که محل نداری دیگه رو پ ...

خیلی هواشو داشتم زنش میرفت شهرستان میومد خونه ما واسش پخت و پز میکردم الان اینجوری اصلا دستم نمک نداره

با شما اابته اونم بالاخره حقی داره ولی کلا از اول نباید قبول میکردی بری من اصلا برام فامیل اهمیت ن ...

شوهرم ازم خاست منم خاستم نه نیارم ولی نمیدونسم برام واینمیسن

2706