2733
2739
عنوان

دخترم خیلی ارومه

| مشاهده متن کامل بحث + 1745 بازدید | 57 پست
نه گریه نمیکنه ولی اسمشو میفهمه باهام میخنده 

عجیبه.طفلی چقدر آرومه

ی دکتر ببرش احتیاط

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
9ماه

وااای.یعنی دخترت۲ماهش بود پسرت بدنیا اومد؟؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما قبلا زیاد باهم رفت و آمد نداشتیم ولی یه هفته اول خیلی گریه میکرد ولی دیکع درست شد بهم عادت کرد ول ...

یعنی چی؟

با کی رفتو امد نداشتی

2731
منظورم قبلا با خانواده برادر شوهرمه 

وای الان خوندم

دخترت بچه خودت نیس

از چند ماهگی پیشته؟؟

2740
تقریبا سه ماهه

وای پستاتو الان خوندم.بمیرم واسش😢😢

میگما از ماشین پرت شده مشکلی واسش پیش نیمده؟

ی چکاپ دوباره ببرینش

تقریبا سه ماهه

عزیزم خوبی 

تاپیکاتوهمیشه دنبال میکنم 

اینقدردلم برااون بچه هامیسوزه ک بی پدرومادرشدن چون خودم هم پسردارم هم دختر۱۱ماهه 

خیلی مهربونی ک قبولش کردی همینجوربهش محبت کن 

ب داداششم محبت کن اونم طفلی گناه داره بچس 

دختراارومن منم دخترم ۱۱ماهشه براخودش یگوشه میشینه بازی میکنه وقتایی ک باداداشش جفت میشه شیطونی میکنه بیشتر

وخدایی که بشدت کافیست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3246816/nilayهستم-در-رابطه-با-تاپیک-tatijun-لطفا-همه-بیایناطلاع-رسانی-مهم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!