2726
عنوان

دخترم خیلی ارومه

1736 بازدید | 57 پست

دخترم 11ماهشه خیلی ساکت با اینکه راه رفتن وبلد ولی بیشتر میشینه یه عروسک بهش بده یک ساعت بازی میکنه ولی پسرم فقط سینه خیز میره از این ور به اون ور خیلی اذیت میکنه باباش بره بیرون جیغ میزنه در در ولی دخترم هیچ کاری نمیکنه به بازی خودش ادامه میده بغل هیچکس جز خودم نمیره به نظر شما این همه آروم بودن مشکلی داره یانه ؟

منم همینجوری بودم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

چند وقتشونه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیدونم داستانش چیه.هر چی دوقلو دیدم یکیش فوق العاده آروم بوده.فکر کنم خدا بهت لطف کرده دخترت آرومه.وگرنه خیلی سخته

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
دخترم 11

دختر خواهر شوهرمم همین جوریه ۱۶ ماهشه فک کنم یه روسری بهش بده تا وقتی گرسنه اش بشه به هیچکی کار نداره صدای این بچه درنمیاد

2706