2737
2734
عنوان

دخترم خیلی ارومه

| مشاهده متن کامل بحث + 1745 بازدید | 57 پست
از جاها شلوغ هم میترسه دخترم فقط دوس داره خونه خودم و مامانم باش

پسرمنم از تنهایی میترسید. چسبیده بهم توی اتاقش نمیرفت. من آشپزخونه بودم اونجا بود. من دستشویی بودم پشت در وایمیستاد.  حالا ولش کنی تنها تا سرکوچه میره.   اون موقع  1سالش بود اونجوری بود. .   الان 2سالشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید یه خاطر ه جدایی از مادرشو اون اتفاقاته.من وقتی خواهرم 11 ماهش بود مامانم یک ماه رفت مکه و خواهر ...

خوب ممکنه واس ایندش مشکلی پیش بیاد ؟البته به من میگه مامان 

از جاها شلوغ هم میترسه دخترم فقط دوس داره خونه خودم و مامانم باش

ببین اون یه بار نا امنی رو حس کرده مادرشو یه هو از دست داده.الان شاید هنوز اون حس رو داره واسه همین چسبیده به شما و فقط پیش شما که جای مادرشی امنیت داره.به نظرم اروم اروم حل میشه

2731
آخه مثلا داداشش موهاشو میکشه اصلا دخترم هیچ کاری نمیکنه

گریم نمیکنه؟

ببین اگه نگران اتیسمی باید بگم بچه ات ارتباط چشمی تو این سن باید برقرار کنه صداش بزنی عکس العمل نشون بده اگه اینارو داره یعنی سالمه الکی غصه نخور

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
نه نگران نباش حل میشه.شایدم واقعا دلیلش این نباشه و ذاتش ارومه خیلی.قبلا هم اینقد اروم بود؟

ما قبلا زیاد باهم رفت و آمد نداشتیم ولی یه هفته اول خیلی گریه میکرد ولی دیکع درست شد بهم عادت کرد ولی الان با پسرم مقایسه میکنم نگران میشم 

2738
گریم نمیکنه؟ ببین اگه نگران اتیسمی باید بگم بچه ات ارتباط چشمی تو این سن باید برقرار کنه صداش بزنی ...

نه گریه نمیکنه ولی اسمشو میفهمه باهام میخنده 

بله الان دیگه اصلا سمتش نمیاد با خانواده خودش صمیمی شده البته یه دکتر خوب کمکش کرد الان فقط سمت خانو ...

یعنی به خواهرشوهر علاقه نداره دیگه ؟بغلش نمیکنه؟

برای سلامتی خانوادم و نی نی تو دلیم صلوات بفرستید.اجرتون باآقا امام رضا

پسرت چند ماهشه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙