2737
2739

چون کودک ازاسکلت واستخوان بندی دردوران کودکی معاینه بشه؛پا پرانتزی؛پاایکس شکل؛صافی کف پا؛لگن وغیره رازود دکترتشخیص ودرمان میکنه.

پسرم تازه بدنیا اومده بود همش احساس میکردم پاهاش کجه،،،بردمش دکتر معاینه اش کرد گفت سالمه تا ۶ ماه ص ...

منم دوماهگی همین حسو داشتم.دکترگفت باید ویتامی  دی بهش بدی؛وگرنه دچاربه نرمی استخوان میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من پسرم ۱۸ ماهشه بردمش دکتر گفت پاهاش پرانتزی الان دارم دارو بهش میدم خداکنه خوب بشه خیلی نگرانشم خیلییی😭

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
2728
منم دوماهگی همین حسو داشتم.دکترگفت باید ویتامی  دی بهش بدی؛وگرنه دچاربه نرمی استخوان میشه.

دختر برادر شوهر من راشیتیسم گرفت خیلی بدجور بود،،،،چقدر زجر کشید بچه طفل معصوم،،،،،از بس مامانش بی خیال بود

دختر برادر شوهر من راشیتیسم گرفت خیلی بدجور بود،،،،چقدر زجر کشید بچه طفل معصوم،،،،،از بس مامانش بی خ ...

چی گرفت 

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
سلام من پسرم ۱۸ ماهشه بردمش دکتر گفت پاهاش پرانتزی الان دارم دارو بهش میدم خداکنه خوب بشه خیلی نگران ...

خوب میشه.مادرزادی منم دکتردوماهگی تشخیص داد.گفت خوب میشه.ولی الان دونفر گفتن پای پسرت کجه منم بردمش دکتر گفت ایکس شکل پاهاش دنبال درمانشم.

خوب میشه.مادرزادی منم دکتردوماهگی تشخیص داد.گفت خوب میشه.ولی الان دونفر گفتن پای پسرت کجه منم بردمش ...

چند سالشه پسرت

2738
۳/۵ سالشه.

منم پسرم ایکس پاهاش بردم دکتر گفت تا ۸ سالگی خوب میشه 

پسر اولمه

میشه علایمشو بگی خیلی برام مهمه؟

این راشیتیسم چیه

دکتر چی بردیش؟چه مراحلی رو طی کردی تاالان

ارتوپد هیچی بهش نداد گفت خوب میشه

2706