2737
2739
عنوان

کار نکردن شکم کودک یکماهه

123 بازدید | 20 پست

امروز پسرم یکماهش شد از صبح شکمش کار نکرده آخرین بار ساعت هفت صبح بود در صورتی که روزای قبل سه چهار بار دفع داشت😔

به تو احتیاج نه... به تو اعتیاد دارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه دفعش کم میشه

شیرخودتامیخوره یاشیرخشک 

اگه شیرخشکه که عادی

اگه شیرخودتامیخوره ببین ادارش خوبه؟

یکم اب جوشیده سردشد وعرق نعناوشکردرحدیک قاشق چای خوری درست کن وبهش چندقطره بده 

2728
پسر من ۲۰ روزشه روزی ۸بار شکمش کار میکنه موز و چیزای سفت میخوام بخورم بابا لباساش ب گند کشیده شد

تا ۶ ماه همینه عزیزم  

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
پسر من ۲۰ روزشه روزی ۸بار شکمش کار میکنه موز و چیزای سفت میخوام بخورم بابا لباساش ب گند کشیده شد

پوشکش کوچیک نیست؟

1ماهش بشه خوب میشه

بعدازهرشیرخوردن شکمش کارمیکنه توماه اول

فقط سریع بشورش چون باشکم کلرکردن سریع میسوزه

پوشکش کوچیک نیست؟ 1ماهش بشه خوب میشه بعدازهرشیرخوردن شکمش کارمیکنه توماه اول فقط سریع بشورش چون ب ...

نه پوشک سایز ۲بستم بزرگ بود دیگه همون ۱میبندم روزی یه بار میشورمش میترسم سرما بخوره اره بعد از هربار شیر خوردن سریع پی پی میکنه

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2740
نه پوشک سایز ۲بستم بزرگ بود دیگه همون ۱میبندم روزی یه بار میشورمش میترسم سرما بخوره اره بعد از هربار ...

بچه من که به دستمال مرطوب حساسیت داشت اگه دستشویی داخل ساختمونه که اب گرم راقبلش بازکن وبشورش وخشکش کن چیزی نمیشه من تازه دخترم توی پاییزبه دنیاامد 

دیگه دفعش کم میشه شیرخودتامیخوره یاشیرخشک  اگه شیرخشکه که عادی اگه شیرخودتامیخوره ببین ادارش ...

شیر خودم گاهی شیر خشکم میدم شکمش یکم سفته هرچی میخوره بالا میاره😔

خیلی زور میزنه قرمز میشه گریه میکنه جیگرم کباب میشه

اخی الهی دختر منم بعضی وقتا این جوری میشه.کره بهش بده پلو با شوید با روغن حیوانی زیاد براش درست کن .میگو بهش بده .روغن زیتون بهش بده .اون پلو که گفتم خیلی تاثیر داره شوید شکم و نرم میکنه روغنم که خیلی تاثیر داره 

🌹
اخی الهی دختر منم بعضی وقتا این جوری میشه.کره بهش بده پلو با شوید با روغن حیوانی زیاد براش درست کن . ...

پلو؟ یکماهشه گریم گرفته چیکار کنم خدایا هرچی میهوره بالا میاره

2706