2737
2739

با اینکه عشقم الان پیشم نیست ولی تا لحظه ی آخر با اون تلفنی صحبت میکنم 

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

برای پسرم یه چیزایی مینویسم تابزرگ شد بخونه و میبرمش خونه ی مامانمینا اونجا خانوادمو میبینم بغلشون میکنم میبوسمشون داداشامو بابامو❤❤❤❤پسرمو امانت میذارم پیششون باهمسرم میریم بیرون تا موعد اش برسه کنار همسرم خوش میگذرونم 

2740
توروخدا انقد تاپیک منفی نزنید دیگ منه امیدوار اشکم در اومد الان چه برسه با ادمای نا امید😭

تاپیک منقی نیس گلم عقیده های دیگرونه

من عاشق خودمودختروشوهرمم❤

دلم خواست برم عشقمو بغل کنم... عشقی ک تو حسرتشم... بعد تو بغلش همونجوری بمیرم...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

گریه م میگیره و میرم اینستاگرام و به عشق سابقم پیام میدم و میگم خواهش میکنم تلفنی باهام حرف بزن  

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

کلا وقتی به مرگ فک‌کردین ، با خودتون گفتین ما راحت می میریم😂😂😂😂ما با مدیریت اشتباه می میریم😂😂😂😂این مرگ هایی رویایی فقط مثلش توی فیلم تایتانیک اتفاق میوفته😂😂😂😂😊