2737
2739

هم فک کنم تمام زار و زندگیشونو بفروشن دنبالمون راه بیفتن باهاشون تو یه ساختمونیم شوهرمم تک پسره موندم چجوری مستقل بشیم با این وضعیت قیمتا و ببرمش بخدا سرسام گرفتم از دستشون میترسم هر جا هم بریم دنبالمون بیان حتی گفته بریم خارج به خانواده امم میگم بیان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب چه عیبی داره توی یه ساختمون باشید فکر کن خانواده خودت هستند

بخدا بد نیستند ولی همه مسافرتا باهامونن دلم میخاد دونفره بریم شوهرمم دهن لقه همه چیو میگه حریم خصوصی نداریم 

چقدر سخته

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
منم همینقدر به خانوادم وابسته ام.بااارها و بارها امکان اینکه مهاجرت بکنم رو داشتم ولی اصلا نمیتونم.

عزیزم متاهلی

چون بعد ازدواج دچار مشکل میشی ولی خو دخترا زودتر با زندگی مشترک خو میگیرن تا مردا 

2738
بخدا بد نیستند ولی همه مسافرتا باهامونن دلم میخاد دونفره بریم شوهرمم دهن لقه همه چیو میگه حریم خصوصی ...

نه در این مورد کار شوهرت اشتباهه بعضی وقت‌ها آدم به یه مسافرت یا گردش دو نفره نیاز داره منظور من فقط کنار هم بودن در اون ساختمون هست نه بیشتر 

خدایا خودت به خانوادم و خودم کمک کن که بدجوری محتاج درگاهت هستیم ، الهی‌آمین🤲
چقدر سخته

خیلی فقط منتظرم از ساختمونشون برم بفهمه زن و زندگی داره انگار با یه آدم بچه سال و نابالغ زندگی میکنم بچه که بیارم دیگ خیالشون جمع میشه همش اونجا هستم ولی کور خوندن

خدا بهت صبر بده منم یکی از دوستام شوهرش تک فرزنده وپدرشوهرش فوت کرده تا سر کوچه میره مادرشوهرش باهاش ...

خیلی بده اینجور مادرا اکه آدم یذره احساس عزت نفس کنه و رو پای خودش باشه خیلی خوب میشه حالا شوهرش زنده اس چسبیده به شوهرم کلا انگار شوهر مادر و خواهراشه

نه در این مورد کار شوهرت اشتباهه بعضی وقت‌ها آدم به یه مسافرت یا گردش دو نفره نیاز داره منظور من فقط ...

نهدبخدا من درونگرام از خدامه مستقل بشیم به عنوان مهمان برم خونشون بخدا شوهرمو ازشون نمیگیرم اتفاقا همون موقع هم میگم بره پیششون مادرشو ببره جایی فقط از من بکشن بیرون 

2706