2733
2734
عنوان

دارم ازشوهرم دورمیشم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 101 پست
من۴تادونه میوه خریدم شد۵۰تومن

آخ میوه که هیچی...کلا همه چیز آدم نمیدونه چه بکنه واقعا تازه ما خوبیم بعضی که سفره شون خیلی خالیتره

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

عزیزم شوهر من تا ۱۰ صبح خوابه، میره سرکار تا ۲

نهار میخوره میره تا ۱۲ شب

اونوخ من ۷ صبح میرم سرکار، تا ۲

شبا ک اون میاد من میخابم چون نمیتونم دیگه بیدار بمونم هلاکم

ما فقط ی نهار باهمیم و روزای تعطیل

نگران نباش باهاش کنار بیا

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالتون والله شوهر من تا لنگه ظهر خوابه ساعت۱۱صبحانه میخوره باید به زور بفرستیمش بیرون میره ۱یا۲برمیگرده میگیره میخوای تا عصر بعد اونم تو گوشی شب ساعت ۲یا۳میخوابه باز روز از نو روزی از نو حالم و بهم زده با بیخیالش چیزیم بگم میگه مگه سر سفره ات نون نیاوردم تو چیکار داری من خودم تو خونه ای بزرگ شدم که بابام ۶صبح میرفت سرکار اصلا عادت ندارم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
خوشبحالتون والله شوهر من تا لنگه ظهر خوابه ساعت۱۱صبحانه میخوره باید به زور بفرستیمش بیرون میره ۱یا۲ب ...

شغلش چیه

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
2731
عزیزم شوهر من تا ۱۰ صبح خوابه، میره سرکار تا ۲ نهار میخوره میره تا ۱۲ شب اونوخ من ۷ صبح میرم سرکار ...

باهاش خوبم ولی بعضی اوقات غرمیزنم بچه هم میگه زوده ازاین خونه بریم میگم بچه بیارم لااقل سرگرم اون شم

آخ میوه که هیچی...کلا همه چیز آدم نمیدونه چه بکنه واقعا تازه ما خوبیم بعضی که سفره شون خیلی خالیتره

بله صددرصدالان من یه کلیپی دیدم میگفت من یه ساله گوشت ندادم بچه هام بخورن جیگرم اتیش گرفت

شغلش چیه

باورت میشه نمیدونم یه روز میگه درس می خونم یه روز میگه فلان جام ولی هیچ جا نیست درس میخونه و تو بورس فعالیت داره داداشش از ۷صبح میره سر کار تا ۱۱شب ماشاءالله دو میلیارد داد خونه بهترین زندگی خب اون با اون تلاش باید تو خ نه میلیاردی بشینه نه منو شوهرم که خدا بهش بیشتر بده حقشه  ناراحت نشو داره برا تو تلاش میکنه کاش شوهر منم بخاطر من تلاش میکرد هر چی بگم انگار نه انگار بجای خوابیدم میتونست برا مسافر کشی حداقل طلاهایی که عروسی باید برام می گرفت و نگرفت رو میخرید ولی انگار نه انگار 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2740
باورت میشه نمیدونم یه روز میگه درس می خونم یه روز میگه فلان جام ولی هیچ جا نیست درس میخونه و تو بورس ...

اخی یعنی زیادگیرندم بهش

اخی یعنی زیادگیرندم بهش

اگه داره برا رفاه تو تلاش میکنه چرا بهش چیزی بگی 

میگه مهرمیریم مشهدولی میخوادمامانشم بیاره مامانش خیلی خوبه ولی من دوست دارم دوتایی بریم

باز همونم غنیمته مامانش ک همیشه باهاتون نیس

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
باز همونم غنیمته مامانش ک همیشه باهاتون نیس

نمیدونم مامانشم اصلااذیتم نمیکنه خیلی گله مهربون