2703
2553
عنوان

دارم ازشوهرم دورمیشم😔

835 بازدید | 101 پست

دائماسره کاره خسته شدم ساعت۱۱میره سرکارتا۲میادناهارمیخوره میخوابه تا۵میره تا۹میاشام میخوره میره تا۵صبح اخه من چی کنم حرفم میزنم میگه برازندگیمونه الان ازدوماه پیش باهم دوتاییی یه تفریح نرفتیم ازساعت۱۲رفته تاالان خونه نیومده ناهادم نخوردم به خاطراون دارم دق میکنم

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
خ بیشعوریت عوضی اشغال نکبن برو گمشووووووووووووووووو نکببییت

حالت خوبه بی فرهنگ

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

وا شوهر منم اینطوریه خیلی وقتا ناهارم نمیاد 

کارشونه دیگه چه میشه کرد 

از اول شرایطشو میدونستم جمعه هام سرکاره

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

😳😳😳😳😳😳😳😳🤯

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2714

😐😐

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

اراااام

اراااااااااممم بااااش

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706