2737
2739
عنوان

دارم ازشوهرم دورمیشم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 101 پست

خوبه عزیزم بازم اینجوری 

شوهرمن ازاسفند ماه دیگ کارش جوری شده ک اکثر وقتا صب۷میره شب ده یازده میاد خونه اونم همیشه استرس دارم ک شب میاد یا نمیاد

الان ۱۰ماهه ازدواج کردم هنوز باهم تفریح دوتایی نرفتیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خ بیشعوریت عوضی اشغال نکبن برو گمشووووووووووووووووو نکببییت

شفا بده الهی امین

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2728

شوهر من نه میره تا دو چار اینا میره تا ده 

یه چی بگم میگه مگه اوضاعو نمیبینی😐

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
چش بوداین بستم به فوش😁

نميدونم كپ كردم🤦🏻‍♀️😂😂😂🌈

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2738

چرا ظهر نمیری پیشش بخابی تو هم؟ ی روز کار مارارو ول کن برو پیشش درسته خابین ولی باز پیش همین

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خب بهش حق میدم شرایط زندگی خیلی سخته...واقعا وقتی خرید میرم متوجه میشم چقدر ترسناکه...

من چی کارکنم شمابگیدمن دوست دارم مسافرت بریم تفریح بریم ولی فقط واسه خواب وناهارخونس

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶

متاسفانه نمیشه کاری کرد...شرایط اینو ایجاب میکنه زنو شوهر بخاطر زندگیشون و مساعل اقتصادی هر دریو میزنن ولی غافل از اینکه مهم تر از همه ی اینا عشقه که کم نشه...بی پولیو میشه کاری کرد ولی شوق و ذوق که بره واقعا نمیشه پول در اورد

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  
2706