2733
2734
عنوان

از دست این خواهرشوهرای اویزووون

388 بازدید | 44 پست

خونه مادرشوهرم روستاس خواهر شوهرم بخواد بره بهشون سر بزنه یا ب شوهر من میگه ک داره میره اونم ببره یا ب برادر شوهرم میگه در حالی ک خودشون ماشین دارن ففط شوهرش وقت نمیکنه بره یه چند باری من گیر دادم ک چرا تو میبری مگه وظیفه توئه حالا شوهرم ازم قایم میکنه مثلا یه عالمه سفارش هندونه داده بود چند تایی واس ما اورد چند تا هم برده بود واس خواهرشوهرم ولی بمن نگفت یا دوچرخه بچه خواهرشوهرمو برد درست کنه بمن نگفته بود یااونروز خواهرش اس داده بود کی میای دنبالمون شوهر منم پیامشو پاک کرد ک من نبینم بهش گفتم چرا پاک میکنی گفت دیدم تو حساسی گفتم پاک کنم دلتو صاف کن چیز پنهونی بین ما نیست واقعا من بیخودی حساسم؟اخه ما تو دوران عقدیم در اینده قراره با خواهرشوهرم تو یه ساختمون زندگی کنیم نگرانم ک همه ی کاراشونو شوهر من بخواد انجام بده ب نظرتون رفتار درست چیه چ جوری برخورد کنم ک کمتر کارای بقیه بیوفته رو دوش شوهرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر کسی ی نظری و ی تجربه ای داره

تجربه زندگی  ب من یاد داده ک اصلااااااا اجازه نده. 

شوهر من ب جز این کارایی ک گفتی تا پول هم ب مامانش داده.درصورتی ک پدرشوهرم زندس و کارش از شوهر من خیلی بهتره

پس ب نظرم این کار اشتباه محض و از الان جلوشو بگیر عزیزم😍

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

خوب چی میشه مگه شوهرت داره می‌ره اونم ببره منم خیلی اوقات وقتی داداشام میرن شهرستان باهاشون میرم نکنه زنداداش منی

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2738
خواهرشه هاا قبل این که شوهر تو بشه اون خواهرش بوده 😐😐😐من برادر ندارم ولی خوب خواهره حقشه 

چه حقی عزیزم وقتی خودشون همسر دارن

چراغی ک بر خانه رواست بر مسجد حراااام است

خدایی نکرده اگه بیوه بودن یا دختر خونه ک بازم اگه پدر نداشتن اون موقع وظیفه برادر میشه

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

خب خواهرشه، شوهر خواهرشم گرفتاره خب، همون طور که داداشا عشق خواهراشونن خواهراهم عشق داداشاشونن، یه عمر با اون زندگی کرده و دوسش داره، بعد شما اومدی، 

از طرفی این رفتار خوبه چون نشون میده خانوادش رو ول نمیکنه پس فردا شما رو هم ول نمیکنه، مسئولیت پذیره 

شوهر من تا 2سال بعد از ازدواجمون دقیقا همین شکلی بود. من خیلی عذاب میکشیدم. خیلی دعوا داشتیم سر این قضیه. اخه منم دقیقا ی خواهرشوهر اویزون مث شما دارم. شوهر من برای تمام خواهر و برادراش و حتی جاریم مث خدمتکار بود. دگ تبدیل ب وظیفه شده بود. خواهرش حتی برای ارایشگاه رفتنشم ب شوهرم زنگ میزذ ک ببرتش. بعد از 2سال و البته با جنگیدن من ،متوجه شد ک فقط خودشه ک داره برای دیگران کار انجام میده و دیگران براش هیچ کاری انجام نمیدن . الانم خیلی خیلی خیلی کم شده 

خوب چی میشه مگه شوهرت داره می‌ره اونم ببره منم خیلی اوقات وقتی داداشام میرن شهرستان باهاشون میرم نکن ...

اره اونجوری اشکال نداره خیلی هم کار خوبیه

ولی اینکه همه کارا رو بندازه گردن برادر و ب همسرش چیزی نگه این اشتباهه

هر چیزی حد و حدودی داره وقتی بچه خودش بابا داره ب شوهر این چه مربوطه دوچرخشو تعمیر کنه

به هر حال خواهرو  برادرن عزیزم  باهم بد باشنم ولی باز هم علاقه شدیدی بهم دارن ولی زن و شوهر میتونن طلاق بگیرن و جدا بشن و اسمی از هم نیارن ولی اونا نمیتوننن هرچی باشه علاقه بینشون خیلی زیاده 

2706