2737
2734
عنوان

دلم خیلی از حرف شوهرم گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 52 پست
واااا چرا خودتو کوچیک می کنی یعنی چی اگه برم قلم پام می شکنه؟؟؟😐فقط اطلاع بده و برو.

کاری با رفتن من نداره خیلیم خوشحال میشه و استقبال میکنه

گفتم شوخی

نمیدونم چرا بجای اینکه مساله اصلیو بگیرین به این تیکه شوخی ما گیر دادین؟

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
میشه بگی راجع ب چه چیزایی حرف میزنید چجوری سر صحبتو باز میکنی؟

من که اصلا خواهرشوهر مادرشوهرم حرف نمیزنند منظورم اینه اگ یوقت چیزی میگن توام پی شو بگیر و بخند بالاخره شما بچه دارید شلوغ پلوغ تره خونه من میشینم رومبل ب درودیوارنگا میکنم مادرشوهرم تلوزیون میبینه خواهرشوهرمم اصلا بیرون نمیاد ازاتاقش

همین الان بگو خدایا دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا راه نمیدن شوهرم میگه خودت سر حرفو باز کن و حرف بزن ولی خب حرفم نمیاد شما راهکار یا سیاست دیگ ...

نه عزیزم منم مثه خودتم نمیتونم با کسی ک خشکه ارتباط برقرار کنم😂😂

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
دو سه شب یبار میریم سر میزنیم براشون مهم نیس چیزی ببری،اصلا تو این فازا نیستن ولی من میبرم اما کل ...

وایی بنظرم خیلی زشته جلوی کسی ک زبونتو بلد نیست بازبون محلی خودت حرف بزنی

همین الان بگو خدایا دوستت دارم
2731
دو سه شب یبار میریم سر میزنیم براشون مهم نیس چیزی ببری،اصلا تو این فازا نیستن ولی من میبرم اما کل ...

رفتار اونا اصلا مهم نیست،  مهم اینه که شوهرت  فکر کنه تو اونا رو دوست داری و کاری که از نظرش مهمه به خاطرش انجام میدی .  خودت پیشنهاد بده برین پیششون،  یا بهشون زنگ بزنی حالشونو بپرسی.  اونا کار خودشونو میکنن

برا ترکی حرف زدنشونم از شوارت بپرس چی میگین،  یا تو متوجه نمیشی حداقل اون میدونه سختته اونجا

اگه اون با خانواده خوبه و توی رفت و آمدت مشکلی نداره با خانواده ش مخصوصا جلوی روش حفظ ظاهر کن 

حفظ ظاهر چجوری؟

میشه بهم یاد بدی؟

به نظر من صمیمی شدن وظیفه ما نیست ، اصلا درستم‌ نیست با خانواده شوهر صمیمی بشی. ولی احترام گذاشتن لازمه.

بنابراین اگه به دلت نمیچسبن ؛ اولا بدون که تو تنها عروسی نیستی که همچین حسی داری. دوما به خاطر شوهرت احترام بذار. سوما بذار شوهرت با این واقعیت کنار بیاد که زنش با خانواده ش صمیمی نیست. مگه همه چی باید باب میلش باشه؟! نمیشه خودمونو قیمه قیمه کنیم براشون که! رابطه یعنی همین: یعنی من دوستت دارم ، به خاطر تو یه کارایی میکنم ، ولی خودمم حقوقی دارم که ازش کوتاه نمیام . 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 
2738

به نظرم به شوهرت بگو ترکی بهت یاد بده بگو دوست دارم زبونشونو یاد بگیرم باهاشون ارتباط برقرار کنم.

ترکا و ۱۰۰ البته تبریزیا خیلی به همزبون بودن با عروسو داماد اهمیت میدن با همزبوناشون خوش برخورد ترو مهربون ترن

بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍
رفتار اونا اصلا مهم نیست،  مهم اینه که شوهرت  فکر کنه تو اونا رو دوست داری و کاری که از نظ ...

حرف درستی زدی

باید کار خودمو کنم و کاری به رفتار اونا نداشته باشم

ولی خب دلم خیلی سخت راضی میشه،یجورین تا حالا آدم اینجوری ندیده بودم

به نظر من صمیمی شدن وظیفه ما نیست ، اصلا درستم‌ نیست با خانواده شوهر صمیمی بشی. ولی احترام گذاشتن لا ...

البته اینم بگم

قرار نیس همه چی باب میل باشه

ولی همسرم برای اینکه همه چیز باب میل من باشه هرکاری میکنه 

حفظ ظاهر چجوری؟ میشه بهم یاد بدی؟

مثلا وقتی شوهرت با مادرش تلفنی صحبت می کنه بگو بده منم حالشونو بپرسم. وقتی می رین خونه شون جلوی شوهرت بگو زحمت افتادین. کاری دارین کمکتون کنم... یه چیز کوچک که لازم دارن جلوی روی شوهرت بخر بگو مامانت لازم داشت. می گم بریم خونه شون بگو حرفی ندارم فقط به زحمت نیوفتن ملاحظه می کنم!  نمی گم دورویی کن ولی کارهایی کوچیک براش کن که همسرت ببینه.

به نظرم به شوهرت بگو ترکی بهت یاد بده بگو دوست دارم زبونشونو یاد بگیرم باهاشون ارتباط برقرار کنم. ت ...

دقیقا

ولی من علاقه ای ندارم

بعدم من ترکی بلد نیستم باید یاد بگیرم

ولی اونا که فارسی بلدن

2706