2733
2739
عنوان

دلم خیلی از حرف شوهرم گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 52 پست
دقیقا ولی من علاقه ای ندارم بعدم من ترکی بلد نیستم باید یاد بگیرم ولی اونا که فارسی بلدن

میخوام دل شوهرتو بدست بیاری. چند تا جمله یاد بگیر.

بیشتر تبریزیا اینجورین نمیدونم خانواده شوهرت کجایی هستن. اما تبریزیا کسی فارسی صحبت کنه باهاشون فاصله میگیرن

بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍
میخوام دل شوهرتو بدست بیاری. چند تا جمله یاد بگیر. بیشتر تبریزیا اینجورین نمیدونم خانواده شوهرت کجا ...

تبریزی

اینم امتحان میکنم

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو سه شب یبار میریم سر میزنیم براشون مهم نیس چیزی ببری،اصلا تو این فازا نیستن ولی من میبرم اما کل ...

خب ب شوهرت بگو ترکی بعم یاد بدع بتونم بفهمم اونا رو.الکی بگو منم خیلی دوشت دارم صحبتشوبفهمم

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
بخدا با رغبت میرم اما جوری رفتار میکنن پشیمون میشم عروسایی که خیلی صمیمین چجوری رفتار میکنن؟

یا مادرشوهر خوبی دارن

یا عروس با سیاستی هستن

به هر حال آدم گاهی باید برای شریک زندگیش قدمی برداره 

هر وقت رفتی سعی کن حساسیت به خرج ندی انگار غریبه ان! فقط بخاطر شوهرت 

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 
2728
بله خیلی

سلام عزیزم  مشکل شما حل شد؟منم مشکل شمارودارم خستم کردن بخدا سیزده ساله که میر م خونه پدرومادرش جز سلام علیک یایه چیز خیلی معمولی، همش دارن ترکی صحبت میکنن هرچی هم به شوهرم میگم میگه بابام زیاد متوجه نمیشه  فارسی صحبت کنیم...درصورتی که متوجه میشه...و مادرش کامل هم بلده فارسی هم کامل فارسیو صحبت میکنه...ولی درست بشو نیستن..میگه سختمه جلو پدرومادرم  فارسی صحبت کنم....ومنم وقتی میریم اونجا فضای خونشون خیلی برام سنگین میشه وخیلیم ناراحت میشم چون ادم  حس میکنه چقدر غریبست...اینم بگم شوهرم خیلی صبور ومهربون واقاست ولی وقتی اونجا میریم رفتارشان منو اذیتم میکنه ...ببخشید دلم پربود ازشون گفتم ببینم شما  مشکل ترکی صحبت کردنشون رو حل کردین؟

برای سلامتیه آقا امام زمان صلوات🌹❤
سلام عزیزم  مشکل شما حل شد؟منم مشکل شمارودارم خستم کردن بخدا سیزده ساله که میر م خونه پدرومادرش ...

نه عزیزم،وقتی اونا بیش از ۵۰ ساله این فرهنگ رو دارن چطور میشه یکی دوساله تغییر داد

من کلا خودمو میزنم به کری و اصلا کاری به کارشون ندارم سرم گرم کار خودمه

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
2740