2733
2734
عنوان

افسردگی حاملگی

367 بازدید | 52 پست

سلام به همه عزیزان ، هفته یازده بارداری هستمو ویار بد و شدیدی دارم، کلا خونه نشین شدم و احساس افسردگی میکنم...

صبح تا شب دراز کشیدم و همش تو فکرم اگه میشه کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینجوری بودم.ویارم که خوب شد درست شدم. ولی سعی کن زیاد تنها نمونی اینجوری زودتر میگذره

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2728

اگه الان راجبش باخانوادتو همسرتو دکترت حرف نزنی بعد از زایمان افسردگیت خیلی وحشتناک میشه سعی کن بری کلاسای بارداری یوگای مخصوص بارداری کار کن فوق الادست میتونی از تو نتم دانلود کنی فقط مناسب ماه بارداریت باشه ویارت تا دوسه هفته دیگه تموم میشه بجاش ویارای خوشمزه میان که دلت هوس چیزای خوشمزه میکنه وخیلی بهت مزه میده

جاوید عشق مامان
2738
در ضمن اینم بگم که حاملگی اولمه و بیست سالمه، دانشگاه میرم و کارمم تشریفات عروس و چیدن سفره عقد هست. ...

خب پس خونه نیستی همش که

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

دکتر دارو داد بهت؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

عزیزم باید بری پیش پزشک حتما من اینجوری بودم با ویار شدید شروع شدش از هفته ۴ بارداری تا هفته ۶که افسردگی شروع شد نمیتونستم  اشکمو کنترل کنم  همش گریه میکردم همش رو مبل میخوابیدم ولی دکتر نمیرفتم اخر سر هم افکار خودکشی داشتم که دیگه به اصرار همسرم به دکترم گفتم باهام دعوا کردش معرفی نامه نوشت واسه روانپزشکی که دستور بستری دادن و دارو نوشتن ولی مامانم نزاشت بستری بشم دیگه تا اخر بارداری کلی داروی اعصاب میخوردم اگر زودتر میرفتم شاید کارم به اون شرایط نمیرسید 

از اشناییی باهات خوشحالم عزیزم

فدااات منم همینطور 

کلا همه چی تو بارداری طبیعیه 

من پرخاشگر شدم و زیاد میخوابم هیچکی هم نیس بیاد پیشم هممش تنهام

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706