2737
2739
عنوان

افسردگی حاملگی

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 52 پست
والا من ویار هم ندارم.تحریک پذیر پرخاشگر بی نهایت حساس ب سر و صدا افسرده و حالت بغض دارم....هییییچی ...

تقریبا شوکه شدم از این وضعیت، خیلی تو ذوقم خورده، حاملگی با چیزی ک فکر میکردم خیلی فرق داره

چون الان محرم صفره دوماه بیکارم و اینکه دانشگاهم تقریبا یه بیست روز دیگه شروع میشه، شوهرم ماشینو هم ...

خوشبحالت که دانشجویی و... منکه مدرکمم گرفتم بیکار 

خواهر ندارم مادرم هم پیشم نیس 

مادرشوهر من طبقه پایینه سالی یه بار یه زنگ بهم نمیزنه حالمم بپرسن

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای خیلی بهتره، من ک با مادر شوهرم ی جا زندگی میکنیم بدتر رو اعصابمه... 

من بمیره یه غذا نمیفرسته 

بخاطر هماتوم استراحت مطلق بودم نزدیک ۲۰ روز

نکرد یه چیزی بفرسته خیلی سنگدله

فدااات منم همینطور  کلا همه چی تو بارداری طبیعیه  من پرخاشگر شدم و زیاد میخوابم هیچکی هم ...

من میگم کاش خوابم میرفت، نه چیزی میتونم بخورم ن میتونم بخپابم، فقط دراز کشیدم و میرم تو فکر و ... اخرشم گریم میگیره

2740
من میگم کاش خوابم میرفت، نه چیزی میتونم بخورم ن میتونم بخپابم، فقط دراز کشیدم و میرم تو فکر و ... اخ ...

عززیزم نگران نباش این چند روزه تحمل کن بعدش میری دانشگاه و کار و... حالت خوب میشه 

کلا این مدت آدم کمتر بره بیرون بنفعشه که سه ماهه اول تموم شه

من ۶ مهر نوبت ان تی دارم برا شما کی گفته؟

من بمیره یه غذا نمیفرسته  بخاطر هماتوم استراحت مطلق بودم نزدیک ۲۰ روز نکرد یه چیزی بفرسته خیل ...

والا مادر شوهرا همشون همینن، من اگ شوهرم راضی میشد میرفتیم خونه بابام اونجا یه سوییت دارن طبقه بالاشون ک کاملا خالیه و بابامم ک بخاطر کارش مدام ماموریته، متاسفانه راضی نمیشه مجبورم با اینا سرو کله بزنم بدتر بهم بریزم

والا مادر شوهرا همشون همینن، من اگ شوهرم راضی میشد میرفتیم خونه بابام اونجا یه سوییت دارن طبقه بالاش ...

کلا باهم زندگی میکنید یه خونه؟

کلا باهم زندگی میکنید یه خونه؟

اره یه راهرو فقط جدامون میکنه ک انباریش سمت منه و مدام ب این بهانه میاد و میره، صد بار در راهرو رو میبندم ولی هی باز میکنه، اگ دید ک دارم میرم تو حموم گلاب ب روت بالا میارم در راهرو رو محکم میبنده... ینی ک ما نمیبینیم 

منم چهار مهر نوبت دارم عزیزم 

پس همون باهمیم‌ سن بارداریمون

گلم ازمایششم برات تو یه روز نوشته؟ من فقط سونو رو‌نوشته

به این فکر کن خیلیا چندین ساله منتظر بچه ان حاضرن هر دردی شده تحمل کنن فقط بچه دار شن اینم مدتیه میگذره

اره یه راهرو فقط جدامون میکنه ک انباریش سمت منه و مدام ب این بهانه میاد و میره، صد بار در راهرو رو م ...

اوووف خدا صبرت بده 

ان شاءا.. که زودی برین از پیششون

2706