2733
2739
عنوان

خانما یه لحظه بیاین

32 بازدید | 7 پست

سلام باعرض معذرت .من قرار بوده این چند روز پریود بشم ولی رابطه برقرار کردیم هنوز نشدم امکان داره باردار شدم ؟ 

بیایید برای آمدنش کاری کنیم مرهمی باشیم بر دل غم دیده اش .با تو روح و روان من آرام میگیرد ای که نامت گره گشای غم هاست 

نزدیک به صفره

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ؟

چون از تخمک گذاریت گذشته

مگه اینکه تخمک گذاریت نامظم شده باشه و دیرتر اتفاق افتاده باشه.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728
چون از تخمک گذاریت گذشته مگه اینکه تخمک گذاریت نامظم شده باشه و دیرتر اتفاق افتاده باشه.

دیروز پاهام شدید درد میکرد دلمم درد میکرد ولی اصلا اثری ازش نبود میترسم گرفته باشه 

بیایید برای آمدنش کاری کنیم مرهمی باشیم بر دل غم دیده اش .با تو روح و روان من آرام میگیرد ای که نامت گره گشای غم هاست 
دیروز پاهام شدید درد میکرد دلمم درد میکرد ولی اصلا اثری ازش نبود میترسم گرفته باشه 

نه احتمالا تغیرات هورمونیه

نه احتمالا تغیرات هورمونیه

ممنونم دوست عزیز .یه دفعه دیگه همین تاپیکو زدم ولی هیچکی جواب نداد آخه چرا 

ممنونم دوست عزیز .یه دفعه دیگه همین تاپیکو زدم ولی هیچکی جواب نداد آخه چرا 

نمیدونم والا😅

2738