2737
2739
عنوان

مرمری ام__لعنت به غربت💔💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 5217 بازدید | 125 پست

واقعا لعنت ب غربت منم دارم میسوزم و میسازم چقد سخته چقد مزخرفه محرم همه رفتن بخدا نشستم گریه کردم از تنهایی

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزممم خدانکنه انشالله سایه شون همیشه بالای سرت باشه دوری از خانواده خیلی سخته 

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁
2731
شاید باورت نشه با چشمای خیس تایپ میکنم😭😭😭😭

میدونم  غربت سخته منم سه سال شهر غریبم  ولی یه مدتی اصلا دوس ندارم برم شهر خودمون  دلم برا خانوادم تنگ میشه ها ولی نمیخوام برم  چون بخاطر کار همسرم شاید دورتر هم بشیم بریم یه شهر دیگه دارم خودمو عادت میدم😥😥

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
پسرت بیدار شد باهمدیگه کیک درست کنین عکس بگیرین 

بعید میدونم خوشش بیاد

دیروز یکم براش اسباب بازی جدید گرفتم ک امروز سرش بند شه میدونم که نمیشه خواهرم بود کلی باهاش بازی و بدو بدو میکرد انقدر بهش خوش میگذشت منو یادش هم نمیومد 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
بعید میدونم خوشش بیاد دیروز یکم براش اسباب بازی جدید گرفتم ک امروز سرش بند شه میدونم که نمیشه خواهر ...

سخت نگیر تو هم باهاش بازی کن 

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 
2740
میدونم  غربت سخته منم سه سال شهر غریبم  ولی یه مدتی اصلا دوس ندارم برم شهر خودمون  دل ...

چطور طاقت میاری من اگه ی ماه به ی ماه نرم دیوونه میشم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
چطور طاقت میاری من اگه ی ماه به ی ماه نرم دیوونه میشم

دوران حاملگی میرفتیم دیگه دوس نداشتم بیام یا اومدنی دوسه روز زار میزدم  الان نمیدونم اصلا علاقه ای به رفتن ندارم با دعوا میریم پسرمم شلوغ و بد غذاست اونجا رفتنی بیشتر اذیت میکنه 😢

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
دوران حاملگی میرفتیم دیگه دوس نداشتم بیام یا اومدنی دوسه روز زار میزدم  الان نمیدونم اصلا علاقه ...

چندوقتشه

پسرمنم بد غذاست😖

چندوقتشه پسرمنم بد غذاست😖

۱۷ماهش فقط شیر میخوره اونم پاستوریزه محلی داغونش میکنه موندم دیگه هر راهی رو امتحان کردم بیشتر از یبار قشنگ غذا نخورد اصلانم نمیزاره غذا  بدیم باید خودش بخوره 

سلام مرمری قشنگم

خوبی

گل پسر قشنگت چطوره

اصلااااااااا فکر بد بخودت راه نده

بی حکم خداوند بزرگ برگ از درخت نمیفته

فکرت رو اروم کن

منم چند ساعت از خانوادم دورم ولی سالی یبارم نمیان بهم سر بزنن!!!!!!!

چقد خوبه ادم خانوادش بیان بمونن پیشش چند روز

2706