2737
2734
عنوان

کی با شکر تست باردار زدوشکرحل نشدوواقعابارداربود؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 45 پست
من با خمیر دندون امتحان کردم کف نکرد ولی باردار بودم

خمیردندون نیازی ب کف نداره اونم میگن وقتی روش حباب ریز ایجادشد ینی بارداری

من کاربریsarezooهستم بیایدتایپیکم باردارم خواهرای گل
دوستان.من گفتم که ۱۷سالمه و تازه عقد کردم.امروز ۱۱روز از موعدم گذشته.میخوام بی بی چک استفاده کنم خیل ...

اگه رابطه ی کامل نداشتی اصلا نترس. 

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان.من گفتم که ۱۷سالمه و تازه عقد کردم.امروز ۱۱روز از موعدم گذشته.میخوام بی بی چک استفاده کنم خیل ...

باردار نیستی چون استرس داری پری عقب افتاده

مگه رابطه دارین؟

من کاربریsarezooهستم بیایدتایپیکم باردارم خواهرای گل
2731

خانمها کسی سیررنده ده توواژنش برارفع عفونت گذاشته

ضررنداره

چهل روز به نیابتتون دعاتوسل میخونم۷۰میگیرم خواسین بگین چون گرفتاری مالی دارم نیازمندم ممنونم التماس دعازیارت چله عاشورا۱۰۰ چله حقشناس۴۰۰ چله یس۱۲۰ چله رحمن۱۰۰ چله حشر۱۰۰
2740
خانمها کسی سیررنده ده توواژنش برارفع عفونت گذاشته  ضررنداره

ووییی خیلی دل و جرئت میخواد این کار.به نظرم سیر با غذات مصرف کن و پونه و دارچین وزنجیل دم کن بخور واسه عفونت عالین.

ینی خطر داره 😭 من ببخشیدتروخدا😔خارش شدید داشتم دیروز گذاشتم یهو حس کردم واژنم کل سیرو کشیده تو و ...

واسه خارش و عفونت دوتا پماد دارم میخوای اسماشونو بگم؟

البته من خودم بیشتر دارچین و پونه اینا خوردم کلا رفع شده 

ینی خطر داره 😭 من ببخشیدتروخدا😔خارش شدید داشتم دیروز گذاشتم یهو حس کردم واژنم کل سیرو کشیده تو و ...

فقط دود انبر نثا .خالم هرچی دکتر رفت خوب نشد دود داد سریع خوب شد

🌹
واسه خارش و عفونت دوتا پماد دارم میخوای اسماشونو بگم؟ البته من خودم بیشتر دارچین و پونه اینا خوردم ...

اره

چهل روز به نیابتتون دعاتوسل میخونم۷۰میگیرم خواسین بگین چون گرفتاری مالی دارم نیازمندم ممنونم التماس دعازیارت چله عاشورا۱۰۰ چله حقشناس۴۰۰ چله یس۱۲۰ چله رحمن۱۰۰ چله حشر۱۰۰
2706