2733
2739

توروخدا نگیدوبی بی چکواینا

فرداموعدمه

همسرم میگه دوروزازموعدت بگذره میبرمت ازمایش بی بی چکو قبول نداره بازم بااین وجودگفت پس فردابرات بی بی چک میگیرم منم موعدم فرداس دلدردپری دارم ک میادومیره

باشکرالان انجام دادم شکر حل نشد

من کاربریsarezooهستم بیایدتایپیکم باردارم خواهرای گل

من با خمیر دندون امتحان کردم کف نکرد

ولی باردار بودم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه حل بشه منفیه اگه حل نشه مثبته هورمون بارداری مانع از حل شدنش میشه

ینی واقعیت داره

چهل روز به نیابتتون دعاتوسل میخونم۷۰میگیرم خواسین بگین چون گرفتاری مالی دارم نیازمندم ممنونم التماس دعازیارت چله عاشورا۱۰۰ چله حقشناس۴۰۰ چله یس۱۲۰ چله رحمن۱۰۰ چله حشر۱۰۰
2738
اسی مبارکه فک کنم بارداری چون من اینجوری بودم دل درد پری میومد سراغ و تخمدان چپم تیر میکشید ولی پری ...

براومن میادومیره وسینه هام موقه لمس درددلره از۲۱سیکل تا۲۷سیکل ترشح مام زیربغل مانندداشتم دیگه ی روزه ندلرم

سرماخوردم سمت چپ شکم باپهلوی چپ بیشتر درگیره گاهی خارش سینه دارم

اسی مبارکه فک کنم بارداری چون من اینجوری بودم دل درد پری میومد سراغ و تخمدان چپم تیر میکشید ولی پری ...

نارنگی‌میخوردم ب تلخی میزد تهش درصورتی ک همسرم میگفت ترشه

همش چرته من سر این بارداریم هممههه رو رفتم وایتکس خمیر دندون شکر جوش شیرین ((البته من ازم مثبت بود فقط می خواستم ببینم اینا واقعیه یانه)) فقط جوش شیرین شدیدا کف کرد 

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2706