2733
2734
عنوان

این لباس مجلسی خوبه نظر لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله خیلی نازه به شرطه داشتن همین هیکل

سایزم ۴۰ هستش تقریبا همینجوریم

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2728
اره خوبه ولی برای باربی ها اینجور لباسا بهتره

خوب منم باربیم خاهرخخخخ

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2738
خودت گفتی نظر بدینا بعدا شاکی نشی نه دوستش نداشتم، پارچه اش مسن هست  مدلش هم قدیمی هست و تکرا ...

چرا شاکی بشم خواهر نظرتون محترمه

خوبه..من پارچه ساده تر میپسندم..ولی اینم بد نیست..

ارایشگاه خوب بری...بیشتر توجه میره به صورت ات

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
من خوشم اومد . قیمتش چنده ؟  

۳۰۰ عزیزم

2706