2733
2734
خیلی خاطر جمع که من یه قرون خرج خودم نکنم. بره بدرک ایشالا

مگه اون خرجیتونو میده؟

یا مگه شوهرت خرجی اونارو میده؟

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واضح تر توضیح بده

همش حواسش به اینه فقط خوراکیایی ک پسرش دوس داره بخریم. من لباس نخرم. جایی نرم. مث خدمتکار ب پسرش خدمات بدم فقط. یعنی هییییچ خوشی ای واسه من تو این دنیا نمیخواد.تاحالام صد بار گفته بچه مال مرده. ولمم نمیکنن خبرشون برم 

همش حواسش به اینه فقط خوراکیایی ک پسرش دوس داره بخریم. من لباس نخرم. جایی نرم. مث خدمتکار ب پسرش خدم ...

با هم زندگی میکنین؟

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
همش حواسش به اینه فقط خوراکیایی ک پسرش دوس داره بخریم. من لباس نخرم. جایی نرم. مث خدمتکار ب پسرش خدم ...

خب تو بخر .مگه ازش میترسی .حرفم که باد هواست انقدر بگه تا بمیره یه چیز بهت بگم هر وقت گیر ادم زور گو میوفتی که میخواد نظرشو تحمیل کنه در جوابش بگو باش بعدم کار خودتو بکن 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2706