2733
2734

روز شنبه شوهرم میخواست بره مشهد کار داشت برگشته میگه برو زنتو نبر ماشین نداری باید کرایه بدی.خب بدههههه پونزده تومنی که تازه با سواری بریم بده برای من کیو کشته؟؟؟؟خیلی ناراحت شدم ازش.پدر شوهرم و مادر شوهرم همش بهش میگن خونه ی پدر خانمت نرو زیاد ارج و قربت میریزه.دیشبم که کلی از من پیشش بد گفتن ینی زنگ زده بود فحشم میداد شوهرم.ک تو نامحرمی توی خونه ی ما و جرات نمیکنن حرفی بهت بزنن.مگه من چ حرفی رو از خونشون بردم بیرون زدم؟من چیزایی که راجب خودم بوده شاید گفتم ولی کاری به اونا ندارم که.برگشته گفته زنت اومده به خواهرت گفته من حامله بودم سقط کردم.خب گفتم که گفتم چیشده مثلا؟اونم مثه خواهرم دونستم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اهوم. به هیچ وجهم نمیذاره جدا بشیم. هنوز یه مسافرت تنهایی نرفتیم

چقدر مثل منی...

مال من هی پول هامون و ازمون میگیره و پس نمیده

یعنی حلالش نمی کنماااااا

به قران دقیق حرفای منو زدی

بدبختی خودمم کارمندم 

بدش میاد ما پول داشته باشیم مرتیکه...

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2738
بچه مال مرده؟؟ یعنی چی؟

ینی زن برگ چغندر.اگه مال مرده برن مثه دونه زیر خاک کنن اون لامصبو بریزن ببینیم بچه سبز میشه.ینی چی آخه؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
خب اونا‌چرا باید بدونن شما‌چه خوراکی هایی میخرین

مهم ذات این آدمه. کافیه دو جفت کفش دم در داشته باشم. میاد میگه چقدر کفش میخری! کم بخر! کاش میشد حذفش کنم از تمام زندگیم.پسرشم ببره

عزیزم

مشکل از شوهرت هست نه پدر شوهرت 

چرا شوهرت مستقل نیست ، پدر شوهرت باید خرج زندگیتونو بده ؟

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

من نفهمیدم 

پدرشوهرت سگه

سگه پدرشوهره

سگه متنفره 

؟؟؟؟؟همه چیزارو با سگ نقایسه نکنید سگا خیلی گوگولیند

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
2706