2733
2739

تنگی نفس اغلب بچه پسره

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از اولش داشتم ازوقتی فهمیدم باردارم دارم دق میکنم بفهمم جنسیتو

چرا دق؟؟مگه مهمه مهم سلامتیشه

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
2728
من از اولش داشتم ازوقتی فهمیدم باردارم دارم دق میکنم بفهمم جنسیتو

واقعا اینقد مهمه جنسیت هیچ وقت درک نکردم همیشه از خدا میخوام تمام چشم انتظارا حاجت روا شن وهر کی که بارداره صحیح وسالم ادم باید همیشه شاکر باشه خیلیا بچه ندارن باید قدر این بارداریو دونست

خدایا شکرت دختری سالم وزیبا بهم هدیه دادی قسمت همه منتظرا امین 😍
واقعا اینقد مهمه جنسیت هیچ وقت درک نکردم همیشه از خدا میخوام تمام چشم انتظارا حاجت روا شن وهر کی که ...

عزیزم بچه دوممه مهمه اول سلامتیش بعدم جنسیت چرااینقدر سخت برخورد میکنین فقط دنبال انتقادین نظر ندارین نیاین توتاپیک  هفده هفته هستم گفتن پاش بستس نمیشه تشخیص داد

کاش آرزوهامون آرزو نمی موند😔
2740
عزیزم بچه دوممه مهمه اول سلامتیش بعدم جنسیت چرااینقدر سخت برخورد میکنین فقط دنبال انتقادین نظر نداری ...

من چیزی نگفتم فقط واسم سوال بود چجوری تو کار خدا دخالت میشه خیلیا هستن منتظر باردارین ولی نمیشه اینم یه هدیه از طرف خداست باید شاکر بود امیدوارم هر چی تو دلت هست همون بشه 

خدایا شکرت دختری سالم وزیبا بهم هدیه دادی قسمت همه منتظرا امین 😍