2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اینم یه کوچولو دیگم😂

تو هم زدی تو کار فتوشاپ یا چشمات طوسیه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
اوخوداااا

😂😂😂😂😂

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2740
بچها من اولین بارم بود عکس گذاشتم چقد استرس گرفتم یهو شمام اینجور بودید دفعه ی اول 😵

ن بابا من تو اینستا راحت میزارم برو ببین 

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
توام خوشگلی عزیزم اشکال نداره بزا ملت ی دل سیر اسکرین بگیرن😳😂😂

نظرلطفته گلم😘

اخه عکس درست حسابی میذاشتم😩 

نمیدونم چرا یهو زمان از دستم در رفت سرگرم دیدن عکسا شدم 

وااااا🙁 
این همه زیبایی تقسیم میکرد   به هر کدوممون ی ذره میرسید

نگریو رودوم تونم مهلی قشنگی

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706