2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجله بانوان:
خانه داری- همسرداری- فرزند پروری-مدیریت هزینه ها در خانواده-آشپزی-کتابخوانی-مدیریت روی کارهای روزمره- مد و زیبایی- انواع ماسک برای صورت - ی عالمه چالش هیجان انگیز برای بهینه شدن زندگیمون و حتی از نظر معنویات و چله گیری و  حتی اموزش زبان از صفر و .....

سلام. دوستان من شاغل هستم و ی مدت بود که اصلا به خودم نمیرسیدم. ولی با خودم گفتم مگه تا چند سال زنده ام .بخاطر همین ی گروه زدم توی ت ل گ رام که جمع بشیم اونجا و کنار هم انگیزه بگیریم و علاوه بر مدیریت کردن کارهای روزمره به نحو احسن به همسر و بچه هامون و از همه مهمتر به روح و جسم خودمون هم برسیم. توی این گروه ی عالمه برنامه دارم ی عالمه چالش دارم برای خودمون برای روابط بهتر با همسرمون برای زیبایی خودمون برای روح خودمون و ..........

اگر دوست داشتید منو همراهی کنید تا عضوگیریمون تکمیل شه و فعالیت گروه رو شروع کنیم  

آیدی گروه ت ل گ رام: my_ladiess_magazine

مطمعن باشید از پیوستن به این گروه ضرر نمیکنید اینو بهتون قول میدم

چون برنامه هایی که چیدم مطعنم که خیلی به درد هممون میخوره

انواع کلاسهای مدیریت رفتم کلاسهای همسرداری رفتم 

بخاطر همین دوس دارم الان چیزایی که اموزش دیدم رو به رایگان در اختیار دوستای خودم بزارم تا اونا هم استفاده کنن

من شغلم آتلیه اس

توی گروهی که زدم در نظر دارم هر هفته به یک نفر از اعضا ی جایزه بدم 

جایزشم اینه که عکس کوچولوشون رو برام بفرستن و من عکس رو طراحی کنم و بهشون بدم یعنی عکسهایی که با موبایل هستش رو آتلیه ای کنم براشون و تحویل بدم به رایگان

عاشقتم امام حسین...خودت نگهدار همسر و فرزندم باش
2728
2738
الهی خداکنه زودتر پیدابشه و اتفاقی بداش نیفتاده باشه😧😢

ان‌شاءالله. 

الان حتی اگه شکمش سیر باشه، جاش رو ترو خشک کرده باشن، جای امنی هم باشه، باز بچه 2 ساله پیش یک عده غریبه هست به جای مادرش.