2733
2739
عنوان

شوهرم جدیدن میگه مهمون تو ام 😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا یعنی بچه شده. ؟؟؟ همه کاراش بچه گونه است بهش هم میگم کارات بچه گونه است(زمینه های دگ منظورمه ...

دوست داره بهش توجه کنی. ازش بزرگتری؟

تنها کسی که هنگام گریه‌ام به من نخندید و همراهم گریه کرد،... آیینه بود که منِ ظالم شیشه‌اش را شکستم....
2731
اره نمیدونه 😁 اخه من یذره ادم مرموزی ام بعدم یک سری از کارها و درامد هامو خبر نداره

پس منم باشم همین کارومیکنم 

تویه خونه باهمیدباهم زندگی میکنید 

شماازدرامدش استفاده میکنی 

میری سرکاربالاخره مثل ۱خانوم خانه دارفول تایم به زندگیت نمیرسی بعد بهش نمیگی درامدتو؟عجب 

اره نمیدونه 😁 اخه من یذره ادم مرموزی ام بعدم یک سری از کارها و درامد هامو خبر نداره

بگذریم شوهرته یا دوست پسرت؟

حس میکنم دوست پسرته داره تیغ میزنه

قبل ازدواج همه چیز دونگی باشه بهتره خیلی خیلی بهتره

اولا عجیبه که از حقوق تو چیزی نمیدونه. هم تو هم اون بود شریک همید. بی معنیه که از مسایل اقتصادی هم ب ...

الانم بهم گفت

گفت تو مادی هسی اما من مادی نیستم

کلا بی تفاوته 😐😐😐مثلا ماشینشو داده به یکی

زده چراغشو شکونده

از جیب خودش ۳/۵ میلیون چراغ خریده انداخته

من  بودم طرفمو با موهاش اویزون میکردمو پولمو زنده میکردم

2740
الانم بهم گفت گفت تو مادی هسی اما من مادی نیستم کلا بی تفاوته 😐😐😐مثلا ماشینشو داده به یکی زده ...

خب ببین حاضری یه آدمو به خاطر پولت از موهاش آویزون کنی. بنده خدا راس میگه مادی هستی. البته موافق این نیستم که آدم از حقش بگذره اما واکنش شما زیاده نسبت به مسیله پول. 

حدسم احتمالا درسته. میخواد ببینه اون و زندگی برات مهمتره سا پول. واسه همین ازین پیشنهادا داده حساس شده. به نظرم اگر واقعا همسرت برات مهم تره حساس ترش نکن. اگه گفت بگو باشه حتما چرا که نه. تازه دسرم سفارش بدیم. رویه همیشگیت نشه اما یه بار هزار بار نمیشه.

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
شمادرامدتوخرج خونه نمیکنی؟ چراازدرامدتون نمیدونه؟عجیبه برام  مگه زن وشوهراینقدرباهم مثل غریبه ...

اخه تو خرج های خونه به حقوق من نیاز نمیشه

من پس انداز میکنم و بیشتر برای داداشم خرج میکنم چون بابام بهش پول نمیده

اما شوهرم اصن نمیدونه

گزارش بزنید سرکارید....

عزیزم من برام مهم نیست اگه سرکاری باشه. یا راسته که راهنمایی کردم یا دروغه که دو نفر دیگه میان میخونن استفاده میکنن. اتفاق بزرگی نیفتاده حالا

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2706