2733
2734
عنوان

😍یا جوادالائمه ادرکنی😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 178 پست
سلام عشق مامان من 500مرتبه  باور نمیکنی که امروز غروب داشت اذان میگفت شوهرم رفته خرید ماشین دم ...

سلام مامان جونم خوبین؟فداتون بشم من،

ویهان جان خوشگلم،من ۱۰۰۰تا میگم ،ازخدا میخوام زودتر به هدفت برسی عزیزدلم.

ممنون دورتون بگردم من امیدوارم هیچ وقت غم روی چهره نازنیتون نشینه و همیشه خنده هاتون از ته دل باشه ...

مرسی از دعای نابت🌷🌷

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان جونم خوبین؟فداتون بشم من، ویهان جان خوشگلم،من ۱۰۰۰تا میگم ،ازخدا میخوام زودتر به هدفت بر ...

ممنون فرشته خوش قلب من

یک دنیا ممنون واسه دعای عالیت قشنگم

امیدوارم همه روزهات با اتفاقهای زیبا سپری بشه و چنان خوشبخت باشی که دیگه حاجتی واست نمونده باشه مهربون خوشکلم

مرسی که هستی😍🙏🌹🙏❤️

خدایا شکرت❤️
2728
سلام مامان جونم خوبین؟فداتون بشم من، ویهان جان خوشگلم،من ۱۰۰۰تا میگم ،ازخدا میخوام زودتر به هدفت بر ...

سلام به روی ماهت عزیز دل مادر 

انشالله بحق جواد ائمه همه وهمه وهمه حاجت روا بشین

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
ممنون عزیزم من 200تا میفرستم

ممنون از شما گلم

ان شاالله سایه پدر گرامی همیشه مستدام باشه و دردشون بره پشت کوه و شما هم همیشه زندگیه زیبا با حاجتروایی رو تجربه کنی🙏🌹😍❤️😍🙏❤️

خدایا شکرت❤️
ممنون از شما گلم ان شاالله سایه پدر گرامی همیشه مستدام باشه و دردشون بره پشت کوه و شما هم همیشه زند ...

ممنون عزیزم😘😘😘ان شالله خودتم حاجت روا بشی الهی آمین

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
خواهر گلم من 500بار اقا رو صدا میزنم دلم داره میترکههههه امشب 😭😭

وااااای دورت بگردم خدانکنهههههههه

امیدوارم بحق دل شکستگان کربلا خدا به زودی زود دل شکسته ات شاد کنه گلم🙏🌹😍🙏❤️❤️❤️

خدایا شکرت❤️
2738
امیدوارم دست خیبرگشای حضرت علی گره از مشکلاتتون باز کنه الهی آمین🙏🌹🙏

الهی آمین عزیزم. 

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 
سلام. منم 100 تا.من الان مشهدم. چه ذکرقشنگی. یامام رضا به جان جوادت حاجت همه ی دوستان روبده. مریض من ...

سلام به روی ماهتون

خوشا بسعادتتون

امیدوارم دست پر حرم رو ترک کنین و مریضتون معجزه وار لباس عافیت تن کنن الهی آمییین🙏🌹😍🙏

خدایا شکرت❤️
سلام عزیز دلم انشاالله که به زودی خوب بشی  😍😍من ۱۰۰ تا میفرستم التماس دعا

سلام به روی ماهت گلم

ممنون عزیزم ،خوبم

امام رضا رو به جگرگوشش قسم میدم که به زودی زود معجزه وار حاجتروا بشین🙏🌹🙏

خدایا شکرت❤️
2706