2737
2739
عنوان

😍یا جوادالائمه ادرکنی😍

1186 بازدید | 178 پست

عزیزانم قصد داریم ۱۴۰۰۰ تا این ذکر پرفیض و مجرب رو بگیم اگر تعداد از ۱۴۰۰۰ تا هم گذشت اشکال نداره من تاپیک رو قفل نمی کنم

مهلت ذکر تا فردا شب🙏

از حضور شما عزیزان عذرخواهی میکنم که نمیتونم کامنتتون پاسخ بدم (خسته روحی هستم و خوب میشم مشکل خاصی نیست عزیزانم ) فقط لایکتون میکنم

اگر ممکنه دوستاتون لطفا صداکنین 

خیلی التماس دعا دارم عزیزان خوش قلبم❤️

اول از همه واسه سلامتی و فرج امام زمان همگی با هم دعا می کنیم❤️❤️❤️❤️
-دوستان مهربونم امیدوارم به زودی زود هرچه گره تو زندگیتونه باز بشه و شادی جاودانه نصیبتون بشه❤️
-امیدوارم بانوان منتظر سرزمینم سال۹۸ نینیشون تو بغل بگیرن و لذت دنیا رو ببرن❤️
امیدوارم مادران باردار خدا نینی سالم و صالح با زایمانی آسان و طی مسیر راحت بهشون هدیه بده❤️
امیدوارم دختران سرزمینم به زودی زود ازدواج موفق با کسی که لیاقتشون داره داشته باشن😍
امیدوارم هر کسی آرزوشه خونه دار بشه تو همین امسال تحقق پیدا کنه😘
امیدوارم مردهای سرزمینم همگی سرفراز و عاقبت بخیر و بهترین شغلها نصیبشون بشه🙏🌹🙏
خلاصه تک تکتون به هر آنچه در دل دارین به زودی زود برسین و از مشکلات نجات پیدا کنین❤️
لطفا تمام انسانهای روی کره خاکی مخصوصا دوستان تاپیک رو بیاد بیارید و در آخر و بعد از خودتون من حقیر

خدایا شکرت❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۳۰۰ تا میفرستم فردا ان شاالله 

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 
2738

من میترسم یادم بره واسه همونم الان 20 تا میگم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

سلام عشق مامان من 500مرتبه 

باور نمیکنی که امروز غروب داشت اذان میگفت شوهرم رفته خرید ماشین دم مسجد جواد ائمه پارک کرده بود دست به دامن جواد ائمه شدم برای همه مخصوصا شما وسوزانا فرانک وهرکسی که اینجا توختم وبهم التماس دعا گفته الان تاپیک ت رو خوندم تعجب کردم نمیدونی غروب غم انگیزی بودانشالله که همه حاجت روا بشیم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
سلام عشق مامان من 500مرتبه  باور نمیکنی که امروز غروب داشت اذان میگفت شوهرم رفته خرید ماشین دم ...

سلام مامانی مهربونم، بهترین خداروشکر؟ دلم تنگ شده بود واستون مرسی که اومدین

وای نوشتتون خوندم مو بر بدنم سیخ شد

قربون قلب رئوف و پاکتون برم من

یک دنیا ممنون که همیشه ما رو از دعاهای قشنگتون بهره مند میکنین

خیلی دوستون دارم مامانی قشنگم❤️❤️❤️❤️

خدایا شکرت❤️
2706