2737
2734
عنوان

نظر دختر خالم راجب شوهرش😲😲

983 بازدید | 73 پست

ميگه دل زن و شوهر هميشه بايد جوون باشه ميگه حتي وقتي ٢تا بچه   نوجوون دارن بازم باهم برن مهموني هاي جوونانه 

ميگه مثلا شوهرم جلو من بقيه پلنگارو نگاه كنه اصلا برگرده به طرف بگه جون وقتي من اونجام چه اشكالي داري؟ ميگه مردو نبايد كرد تو قفس بايد بزاريش رو شونه هات دلي باهات بمونه 

نظر شما چيه😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تا حدودی نظرش درسته

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2728

زن ارزوهای هر مرد😏😏

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2738

بهش بگو بپا یوقت کفترت تار نشه بره تو جنگل پیش پلنگا

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

هرکس نظری و عقیده ای دارع...

مثلا من کامل مخالف نظر دختر خالتم

یکی دیگه میاد مثلا موافقع

نگو قصه آخرش مرگ منه...داره چشمات منو آتیش میزنه...نگو از تلخیه دنیا سیرم ...نگو میرم نگو ک میمیرم#من_یک_چاوشیستم      کاربرقدیمی ام

اره واقعا حتی زن دوم گرفت اوکی هست ...و حتی دوست دختر شوهرشو میتونه خونه دعوت کنه و دلی رفتار کنه ..بلاخره مرد نباید تو قفس باشه باید چنان آزاد باشه که هر غلطی خواست بکنه ...

دخترخالتون ببخشید ولی مشکل اساسی داره

2706