2737
2734
عنوان

همین الان چه حسی دارین؟چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 119 پست
من یکم  یجوریم   دفتر  دوران  دانشجویی همسرمو دیدم  نوشته :تو بی وفا بودی & ...

نه بابااااا

منم کلی این شعرا تو دفتروکتابام نوشتم موقع دبیرستان

بدون مخاطبم هستن😂

هرکس که بیشتر سپاسگزار باشد بیشتر دریافت میکند،و به وفور نعمت میرسد هرکس که سپاسگزار نباشد، حتی چیز اندکی هم ک دارد از او گرفته میشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم خیلی این حس بهم دست میده...عالیه

اره خیلی خوبه

نه اینکه دغدغه ای نباشه ها،ولی انگار یه نیرویی هرچی فکره بد هست رو دور میکنه از ادم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2738
نه بابااااا منم کلی این شعرا تو دفتروکتابام نوشتم موقع دبیرستان بدون مخاطبم هستن😂

نمدونم اخه  اصلا بهش  نمیاد  اهل  اونچیزا بوده  باشه  .موقع  ازدواج  ب روح  پدرش  قسم  خورد  تاحالا نه خاستگاری  رفته  نه دوسدخترداشته 😭😭😭😭

فقط حیدر امیرالمومنین است

پسرم میخواد بره پیش هیچ کاری انحام ندادم دو روز دیگه ام اسباب کشی دارم 

هنوزم مسافرتم تازه شب میخوام برگردم شهرمون 

بهش فکرم میکنم دیوونه میشم این همه کار چطوری انجام بدم😣😣😣

حس اینکه کلی کار دارم ولی توانایی اینکه پاشم انجامشون بدم هم ندارم امروزم موعد پریودمه استرس دارم که میشم یا نه 😳😳😳😳

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
😂😂😂بگو بعدش بیاد ی دستی ب اشپزخونه منم بکشه مریضم حال ندارم

بعدشم بياد ظرفاي منو بشوره🙄😄

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...
خوداروشکرررررررر....😘 من که سرما خوردم باردار هم هستم نمیتونم قرص بخورم افقی شدم...

استراحت کنی خوب میشی عزیزم دارو لازم نیست☺☺

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2706