2733
2739
عنوان

همین الان چه حسی دارین؟چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 119 پست
به اون شدت نیست دردش ها من تو سه ماه 10جلسه رفتم درد انچنانی حس نکردم  اگرم باشه یه ساعته تمو ...

قرار بود ایمپلنت کنم ک جراح عکسو دید گف استخون فکت ضعیفه نهایت یسال کارکنه برات قراره بریج کامپوزیتی کنم و دوتا پر کنم خیلی میترسم 😰خوردم زمین دندون کنار نیشم شکسته کلا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

❤❤❤کاش نزدیکم بودی نصف نصف میکردیم 😂

قربونت❤❤مزه ی سوپو حس کردم دست مامانت درد نکنه 

منکه مامانم اصلا این چیزارو نمیفهمه

نوش جونت دوستم😘😘

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
الان دارم میمیرم به شدت بدنم کوفته وخستس گلوم یکم بهتر شده اما همش منتظر درد زایمانم یه حسی میگه امش ...

ولی راستم میگه ها

جیغ چرا بکشی اخه.سعی کن جیغ نکشی صدات میگیره.هرچقدرم که درد بکشی وقتی بچه میاد بغلت دیگه همه چی تمومه 

موقع زایمان دعامون کن عزیزم

انشالله نینیت زود بیاد بغلت ❤❤

2731
اها عزیزم سزارین چطوره؟

سزارین نکردم.ولی عمل کیست داشتم دقیقا مثل سزارین بوده

دردش افتضاح بود 

طبیعی خوبیش اینه که بچه که بدنیا میاد درد تمومه ولی سزارین بعد بدنیا اومدن بچه سختیش تازه شروع میشه

قرار بود ایمپلنت کنم ک جراح عکسو دید گف استخون فکت ضعیفه نهایت یسال کارکنه برات قراره بریج کامپوزیتی ...

بهش فکر نکن

انشالله زود تموم میشه❤

سزارین نکردم.ولی عمل کیست داشتم دقیقا مثل سزارین بوده دردش افتضاح بود  طبیعی خوبیش اینه که بچ ...

اها.. من از امپولی که از کمر میزنن بیحس میکنه از اون میترسم فقط در سزارین😰 نمیتونم درد طبیعی رو بکشم من میمیرم طاقت درد ندارم هیچوقت..

2740
اها.. من از امپولی که از کمر میزنن بیحس میکنه از اون میترسم فقط در سزارین😰 نمیتونم درد طبیعی رو بکش ...

امپولش که خیلی سخته.ولی واسه طبیعی همه همین فکرو میکنن عزیزم.ولی مطمئن باش این درد ادمو نمیکشه

کجاقبول شدی.ترم اولی

اموزش ابتدایی تبریز قبول شدم اره ترم اولم☹️ 

وزن اولیه 71وزنم الانم ۵۴ قد 169 😍😍😍 جذابیت ده هزار برابر شده اعتماد ب نفسو نگم براتون همم از اندامم تعریف میکنن بزنین دست قشنگه رووو💃💃💃
2706