2737
2739
عنوان

به نظر شمام من پوشك اصراف ميكنم واسه بچم

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 106 پست
بعضي روزا كار خونم كمتر باشه ١٢/١٣بارم ميشه 😂

وا یعنی از بیکاری پوشک بچه عوض میکنی طفلک شوهرت و خودت .

اگه جیش بد بود اره باید هر لحظه کرد تعویض کنی ولی ادرار که نه دیگه.

میخوای اگه برات امکانش هست هر موقع پوشکش رو میخوای عوض کنی ببر تو روشوی  دستشویی بشور دیگه اصلا میسوزه.هر سری هم پماد یا مودز  بزن موقع تعویض

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خشکه و عوض میکنی یا کثیفه ؟

يكم كثيفه ولي خيلي سبكه 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

واااای چ خبره من روزی 4تا بعضی موقعها5تا تا پی پی کنه عوضش میکنم درغیراینصورت چک میکنم سنگین نباشه کاری ندارم تاحالام ک دخترم9ماهشه ی بارسوخته اونم بخاطر تغییر مارک پوشکش بودتازه باحساسیتیم ک دخترادارن

به خودت کمی اهمیت بده.....وگرنه لابه لای زندگی ازبین میروی وهیچکس هم نمیفهمه  
2731
وا یعنی از بیکاری پوشک بچه عوض میکنی طفلک شوهرت و خودت . اگه جیش بد بود اره باید هر لحظه کرد تعویض ...

ميزنم بيكار باشم بيشتر تو فكرش ميرم 😞😐😬🤭

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

البته بچه ها فرق دارن ،من یه بسته چهل تایی رو سه روزه تموم میکردم چون خیلییییی پی پی میکرد نمیشد عوض نکرد

رسما ورشکست شدیم😂😂😂

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
البته بچه ها فرق دارن ،من یه بسته چهل تایی رو سه روزه تموم میکردم چون خیلییییی پی پی میکرد نمیشد عوض ...

خب منم همينه اوضاعم😬

2738
چه ربطی داره تولید زباله اضافه اس کار ایشون

از اون لحاظ بله

ولی اگه دوستان بخاطر پولش میگن زیاده،گفتم پولدار ک باشن مهم نیس 😆

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
چه ربطی داره تولید زباله اضافه اس کار ایشون

نه بابا پولدار كجا بوديم

از اون لحاظ بله ولی اگه دوستان بخاطر پولش میگن زیاده،گفتم پولدار ک باشن مهم نیس 😆

خواهر از گوشتو نونمون ميزنيم واسه بچه 

كجا بود پولداري

البته بچه ها فرق دارن ،من یه بسته چهل تایی رو سه روزه تموم میکردم چون خیلییییی پی پی میکرد نمیشد عوض ...

خب‌شاید بچه اسهال داشته باید میبردی دکتر.

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

استاتر تو در طول ۲۴ ساعت ۴ نهایت ۵ بار تعویض کن هر سری هم برو بشورش.و بعد پماد یا پودر بزن و پوشکش کن نمیسوزه هیچوقت

باز خوبه روزی یبار مدفوع میکنه پسر من تا هفت بار مدوفوع میکرد انقدر عوض میکردم الان دوسالشه سه تا چهار بار عوض میکنم

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
2706