2726

ني ني دوماهشه 

شير خشكيم هست يه بارم جسارتا تو زور مدفوع ميكنه منروزانه ١٠تا تقريبا يكي كمو زياد مصرف ميكنم يه روز خونه فاميلمون بودم گفت چه خبرته اين همه اما من ميترسم پاي بچم بسوزه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

به نظر شمام زياده؟؟

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اسراف درسته

بله زیاد مصرف میکنی 

مارک پوشکش چیه؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بعضي روزا كار خونم كمتر باشه ١٢/١٣بارم ميشه 😂

اره روزی ۴ تا یا ۵ تا ولی بعد از هر پیپی عوض کن حتما

اينجوري كه اتيش ميگيره

2706