2737
2739
عنوان

به نظر شمام من پوشك اصراف ميكنم واسه بچم

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 106 پست
وقتی کوچیکه اینجوره هی جیش میکنه کم کم بهتر میشه اگه دختره زود زود عوض کنی بهتر ازینه ک خدای نکرده ...

پسره 

من از سوختگي پاش ميترسم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضي روزا كار خونم كمتر باشه ١٢/١٣بارم ميشه 😂

هر ۳ ساعت  عوضش کن 

گاهی هم که دیدی خیلی خیس شده خودت تشخیص میدی از پوشک حتی اگه نیم ساعتم بود که عوضش کردی عوص کن باز

من که روزی ۵،۶ تا میشه

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

اوایل مصرفش زیاده بعد کمتر میشه

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2728

صب _ظهر _غروب _شب هر کدوم یبار. پی پی کرد همون موقع عوض کن

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
زیاده فکر کنم روی خود بسته ها نوشته که چندساعت باید بمونه فکر کنم هر ۴ ساعت باید عوض کرد که تو ...

نه منظورم ٢٤ساعت بود نه طول روز

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

نخب بستگی داره

من‌پسر بزرگم دقیقا هر ۳ ساعت پوشکش کامل خیس میشد و باید عوض میکردم وگرنه نم پس میداد 😥

ولی کوچیکه اگه ۲۴ هم عوص نمیکردم پوشکش خشک بود 😁

هروقت احساس کردی پوشک سنگین شده عوض کن

(    )
2740

خیلی خوبه که رعایت میکنی

من توی حالت عادی که خیلی خیس نمیشد هم گاهی هر 1 ساعت 1 ساعت و نیم عوض میکردم

همین درسته که اصلا نذاری پوشکش خیلی خیس بشه

پوست نوزاد مثل برگ گل می مونه

خدای نکرده حساسیت و قرمز بشه هیچکس غیر از تو و اون بچه اذیت نیست

الان دخترم دوسال و نیمه اس روزی 5 تا مصرف میکنه تازه اگر نوشیدنی و... زیاد بخوره 7 تا براش استفاده میکنم

خیلی زیاده خودت ک در جریانی چقد قیمت پوشک بالا رفته 

من بچم چهارماهس شیرخشک هم میخوره ببخشیدا روزی سه یا چهار بار پی پی میکنه تاحالا روزی ۱۰باز پی پی نکرده عجیبه نگران نباش نمیسوزه پماد بزن هروقت دیدی یکم قرمز شده

خیییلی زیاده . چه مارکی استفاده میکنی؟

ماي بيبي

نه منظورم ٢٤ساعت بود نه طول روز

خب اینجوری باشه نهایتا ۲ /۳ تا زیاده روی کردی

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
اگه پولدارید،اوکیه.گور بابای مال دنیا

چه ربطی داره

تولید زباله اضافه اس کار ایشون

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706