2737
2739
عنوان

بچه ها بیایید راهکار بزارید جلوپام

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 75 پست
نه کار اون خوبه و نه شما. مثلا شما با پسرخاله‌ات در حد عرف معاشرت کنی یا ایشون با اون خانم تو جمع خا ...

اخه نمیدونی دختره چقد پیگیره

من اینو خیلی امتحان کردم

اصلا دوس ندارم تو یه سفر باهم باشن

گاهی سرسری زندگی کن و رد شو..چرا که دقَّتِ زیادی ..دقَّت میدهد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی سعی کن حساس نباشی نه تو نه اون چون اگه ازدواج کنین خواه ناخواه افرادی که روشون حساسی رو طرف مقابل میبینه چون فامیلاتون هستن هم پسر خاله های تو هم دختر دایی اون

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
اخه نمیدونی دختره چقد پیگیره من اینو خیلی امتحان کردم اصلا دوس ندارم تو یه سفر باهم باشن

این فکرها مقتضیات سن شما است البته. اگه طرفتوت رو به عنوان مرد زندگی قبول داشته باشین نباید نگران دختر سریش باشین. همه اشکال هم البته برمیگرده به نوع رابطه‌تون که عملا هیچ تعهدی نسبت به هم ندارین اما خب علی الطاهر هیچ کدوم به اون یکی اطمینان هم ندارین

2731
اخه نمیدونی دختره چقد پیگیره من اینو خیلی امتحان کردم اصلا دوس ندارم تو یه سفر باهم باشن

پس همون که اول گفتم بگو یه بهانه ای بیاره پیش خانواده ش و نره راه دیگه ای نداره

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
بهش بگو برو براتم مهم نباشه،اگه واقعا دوستت داشته باشه که دخترداییه رو محل سگم نمیده،اگر نه که رفتن ...

دوس داشتم پیشنهادتو 

ولی من دوس ندارم بااونا تو یه سفر باشه

این فکرها مقتضیات سن شما است البته. اگه طرفتوت رو به عنوان مرد زندگی قبول داشته باشین نباید نگران دخ ...

بحث اطمینان نیست جفتشون کم سن و سالن

2740

بچه ها یه توضیح دیگه هم بدم

مادرش کلا اون دختر داییشو خیلی دوس داره و خیلی دوس داره که این بره اونو بگیره ولی واسه با من بودنم باهاش مخالفتی نمیکنه

مثلا هی میاد دخترداییشو پیشه این تعریف میکنه

پس همون که اول گفتم بگو یه بهانه ای بیاره پیش خانواده ش و نره راه دیگه ای نداره

نمیخوام فک کنه من دارم از خانوادش دورش میکنم

تو این 5 سال هرچی گفتم خدایی نه نگفته 

من نمیخوام طرز فکرش راجب من بد شه 

یا فک کنه تو تنگنا میزارمش

دوس داشتم پیشنهادتو  ولی من دوس ندارم بااونا تو یه سفر باشه

به هر حال زندگی پر از چیزهاییست که آدم دوست نداره

باید صبور بود و مدارا کرد و گذشت

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
نمیخوام فک کنه من دارم از خانوادش دورش میکنم تو این 5 سال هرچی گفتم خدایی نه نگفته  من نمیخوا ...

بگو دوس ندارم بری ولی اگه خودت دوس داری بری برو اشکال نداره، اینجوری خیلی نرم مخالفتت رو اعلام کردی، حق انتخابم بهش دادی

بگو دوس ندارم بری ولی اگه خودت دوس داری بری برو اشکال نداره، اینجوری خیلی نرم مخالفتت رو اعلام کردی، ...

اره این بهترین راهه

2706