2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد این اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 40 پست

واقعا حرف درست و منطقیه تربیت یه انسان خیلی شرایط میخواد که باید محیا بشه هم خدا هم خرما که نمیشه.پدرومادر از خروس خون صبح تا بوق سگ سرکارن طفلک بچه یا باید مهد بمونه یا پیش مادربزرگ پدربزر.آخه یه پیرمرد پیرزن چقدر توان بازی کردن و خوش گذروندن به بچه رو دارن.آخرشم میگن بچه چرا تو پیری به پدرومادر محل نمیده آخه مگه شما تو بچگی بهش محل دادین که الان انتظار دارین

ما زنیم،از ما قوی تر فقط خداست.
فک نمی کنم مهد  جای مادر رو بتونه بگیره.

جای مادر که نمی تونه ولی نمیشه که کار رو ول کرد نشست تو خونه در اختیار بچه 

خود ادم چی میشع

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جای مادر که نمی تونه ولی نمیشه که کار رو ول کرد نشست تو خونه در اختیار بچه  خود ادم چی میشع

اصلا حرفاتون  رو قبول ندارم. شما چند ساعت از روز رو سرکار  هستید ؟! چند ساعت در روز بچتون رو می بینید ؟  آیا زمانی که اون رو می بینید و درکنارش هستید تمام ساعات نبودتون رو جبران می کنید  ؟ 

اون بچه انتخاب نکرده که خودش بیاد شما خواستید ! 

و قطعا مسئولیت هایی در  قبالش دارید

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
واسه بچه اوردن میخاستم تجربیات و نظرات شماور بدونم 

الان من هم پیج شون رو فالو کر دم ولی استوری نذاشته 

قفل هم هست پیج شون 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
این همه درس نخوندم که بشینم تو خونه که  الان مهد بیشتر از مادر واسه بچه وقت میزاره

راستش من بارها دیدم توی سایت نگاه بدبینانه ای به مهد دارن و خیلی ها حتی میگن پیش دبستانی هم بیخوه درحالی که تو کشورهای پیشرفته مهدکودک یک اجباره که البته از ۴ سال شروع میشه 

ولی خب تمام کارهایی که بچه ها تو مهد انجام میدن و بنظر ماها مسخره ست درواقع رو رشد بچه تاثیر داره تمام حرکات و بازیهایی که میکنن مهمه 

والا به قول شما الان مادر حوصله ی سر و صدای بچه رو نداره بازم یه مهد کودک استاندارد خیلی مناسبه 

من از ۴ سال و برادرم از ۲ سال مهد رفتیم و الان هم هیچ مشکل عاطفی نداریم و درواقع خیلی دوران خوبی هم بود واسمون

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2738
این همه درس نخوندم که بشینم تو خونه که  الان مهد بیشتر از مادر واسه بچه وقت میزاره

نمیدونم اندازه من درس خوندین یا نه؟!من هیات علمی دانشگاه هستم دو ساله بخاطر بچه م مرخصی گرفتم و نمیرم.تمام درس ها و زحمتهای زندگیمون فدای یک ثانیه بچه مون.هیچ مهدی هیچ مادربزرگی جای مادر رو برای بچه نمیگیره.اگه نمیتونستم از کارم دل بکنم ترجیح میدادم بچه دار نشم.چون در مقابل موجودی که بدنیا میارم مسئولم.ما اولین شغلمون مادر بودنه دومین شغلمون حالا هر چی که هست

اینجا ایران ه چی به نظرت استاندارد ه ؟

اینجا هم پر از مهدکودک های خوب هستش لابد شما ندیدی 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
اصلا حرفاتون  رو قبول ندارم. شما چند ساعت از روز رو سرکار  هستید ؟! چند ساعت در روز بچتون ...

منم یک عمر درس خوندم زحمت کشیدم تا به این جایگاه برسم

وقتی در کنارشم سعی میکنم واقعا در اختیارش باشم

ولی نمی تونم وارمو ول کنم بشینم تو خونه که

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
منم یک عمر درس خوندم زحمت کشیدم تا به این جایگاه برسم وقتی در کنارشم سعی میکنم واقعا در اختیارش باش ...

رشته و کارتون چیه ؟ 

اون مهد کودکی که اینجوریه استاندارد نیست البته...چون به ازای ۵ یا ۱۰ تا بچه باید یه مربی داشته باشن& ...

خب ایشونم همینو گفتن دیگه

به ازای 20 تا بچه 2 تا مربی

میشه به ازاری هر 10 بچه یکی😁

اینجا هم پر از مهدکودک های خوب هستش لابد شما ندیدی 

بله

با ماهی ۱.۵ تا دو میلیون شهریه

وقتی طرف خونه اش مثلا شرق ه باید بره شمال شهر برا مهد بچه

۶ صبح باید بچه رو بیدار کنه و راه بیفته

❤️❤️
راستش من بارها دیدم توی سایت نگاه بدبینانه ای به مهد دارن و خیلی ها حتی میگن پیش دبستانی هم بیخوه در ...

بله از ۴سال به بعد مهد خیلیم خوبه بچه زبانش بهتر میشه کار گروهی یاد میگیره نظم یاد میگیره م مهمتر از همه مستقل بودن و دوری از پدرومادرو یاد میگیره ولی قبل از ۴سالگی اشتباهه.بخصوص دو سال اول بچه فقط مادر میخواد

2706