2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد این اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 40 پست
نمیدونم اندازه من درس خوندین یا نه؟!من هیات علمی دانشگاه هستم دو ساله بخاطر بچه م مرخصی گرفتم و نمیر ...

درسته ولی من کارم از ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر و فرهنگی هستم

منم هم ۱ سال و خورده ای به خاطر پسرم نرفتم سرکار 

ولی این جور که این اقا میگن 

زن که مادر شد باید تمام فعالیت های فرهنگی و کار  و درسشو ول کنه بمونه تو خونه 

من این و قبول ندارم

مادر شدم به اسارت که نرفتم

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ولی من کارم از ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر و فرهنگی هستم منم هم ۱ سال و خورده ای به خاطر پسرم نرفتم ...

۸ تا ۲ ظهر  که خوبه .

فک کردم تا شب سرکار هستید . 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
بله با ماهی ۱.۵ تا دو میلیون شهریه وقتی طرف خونه اش مثلا شرق ه باید بره شمال شهر برا مهد بچه ۶ صب ...

من شهر و هزینه و اینا رو نمیدونم ولی میدونم این چندساله بیشتر به مهدکودک ها توجه میشه و بهتر شدن بعدش هم اگه زن و شوهری شاغل باشن خب دیگه مجبورن بچه رو میزارن دیگه 

الان پول مدارس غیرانتفاعی خیلی بیشتره حتی مدارس دولتی هم پول میگیرن...دیگه چی ارزون هست مگه ولی خب کسی بخواد بزاره من فقط گفتم مهدکودک خوب هم هست

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2728
درسته ولی من کارم از ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر و فرهنگی هستم منم هم ۱ سال و خورده ای به خاطر پسرم نرفتم ...

نه عزیزم به چشم اسارت نگاه نکنیم خودمون خواستیم بچه داشته باشیم خودمون هم باید بهترین شرایط رو براش فراهم کنیم.نهایت دردسرو وابستگی بچه ۴سال اول هستش بعدش شما به خیلی از کاراتون به راحتی میتونید برسید

ما زنیم،از ما قوی تر فقط خداست.
فرهنگی هستم

چه مقطعی

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

نه بابا اقای دکتر گفته 8 تا 18ماهگی 

کجا گفته کل عمر! 

همه زندگی من : همسرم و پسرم نیکان  
2738
من شهر و هزینه و اینا رو نمیدونم ولی میدونم این چندساله بیشتر به مهدکودک ها توجه میشه و بهتر شدن بعد ...

بودن هست

ولی روتین و در دسترس همه نیس

کلا مگه زنها با شغل معمولی چقدر حقوق میگیرن که ۲ تومن هم پول مهد بدن

❤️❤️
بله از ۴سال به بعد مهد خیلیم خوبه بچه زبانش بهتر میشه کار گروهی یاد میگیره نظم یاد میگیره م مهمتر از ...

اره ۲ سال اول رو اگه مادر بتونه مرخصی بگیره پیش بچه باشه بهتره بعدش هم بچه تو مراحل نوزادی حساستره دست خود مادر باشه بهتره 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.