2737
2734
عنوان

لیست وسایل برقی کوچیک آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 143 پست
شوهر من خیلی تمیز و مرتبه خیییلی  کمک حالمه اما از لباس شستن و اتو کردن متنفره😐😂😂😂

حالا منم ی وقت یکی قسمتم شد که بشور و بساب میخاد ولی من چون کارمندم وقت این کارا ندارم خودش بره بشوره و بسابه یا بره ی زن دیگه بگیره واسش بشوره و بسابه من نهایت اشپزی کنم کار خونه هم وظیفه اشه کمکم کنه چون خداییش تا بعد از ظهر سرکارم خسته کفته ادم بیاد تازه اونهمه کار کنه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
حوصله داریا بنداز تو ماکروفر درست شه خودت بیا تو پذیرایی لم بده حوصله داری سر گاز وایسی😁😁😁😁

عزیزم😂😂😂

شوهرمم میگه بزار تو ماکروفر بیا بابا میگم قول بدی تمیزش کنی میزارم میگه به نظرم دسینی بهتره سالم تره😂😂😂😂😂

خدا جونم مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این جیپاسمه تاحالا یبارم استفاده نکردم اصلا بلد نیسنم 😐

چی هست برو بفروشش 

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2731
منم ظرفشویی نمیخرم پولشم دارم ولی چیزی که استفاده نمیکنم پول بابتش نمیدم 

آره دیگه منم چیزی احتمال میدادم استفاده نشه نخریدم 

بدم میاد دوروبرم پر کنم از وسایل ب درد نخور جهازم خیلی ساده و اقتصادی گرفتم 

حالا منم ی وقت یکی قسمتم شد که بشور و بساب میخاد ولی من چون کارمندم وقت این کارا ندارم خودش بره بشور ...

من شاغل نیستم اما خداروشکر کمکم میکنه  ما کرد هستیم بعضی از کرد ها این کاراو خاله زنک بازی میدونن اما شوهرم میگه بزار بگن من تو واسم مهمی دخترم کوچیکه بخدا ظرفم میشوره غذای دخترمو میده جارو همه چی البته منم گیر نمیدم هروقت حوصله کنه انجام میده

خدا جونم مرسی❤
2740
منم توستر اب میوه گیری چرخ گوشت مخطوط کن آسیب کن سرخ کن چی پاس چای ساز گرفتم ولی فقط از چای سازم است ...

تو دهنی باید زد خواهر. ولی گذشته از شوخی خب ی چیزایی مثل چرخ گوشت ابمیوه گیری هاون گوشکوب برقی را باید خرید

اها عین زود پز؟ برا من برقیه عاشقشم عصای دستمه😂توی ده دقیقه حبوباتم رو میپزه توی نیم ساعت گو ...

منم زود پز برقی دارم یبار توش قورمه سبزی گذاشتم درش باز شدکل اشپزخانه ام شد قورمه سبزی حالت منفجر پیدا کرد همون یبار شد الان میترسم استفاده کنم ازش من پارسال برای جهیزیه ام خریدم ۴۰۰

وا چرا بفروشم وقتی نیاز داشته باشم باز برم بخرم؟

گفتم اگر هیچوقت استفاده نمیکنی بفروشش وجاش ی چی دیگه بخر

مولتی کوکر چیه باز😐من از این چیزا بلد نیستم فقط میدونم زود پزه جدیدا میگن جیپاس😐

عزیزم پلوپز هم خورشت و برنج و سوپ و کیک و ماست و ماکارونی هم درست میکنه هم ارام پز هم هم پلوپز هم سرخ کن مولتی کوکر هم دقیقا همینه ولی زودپز هم میشه ...مولتی کوکر شما داری

تو دهنی باید زد خواهر. ولی گذشته از شوخی خب ی چیزایی مثل چرخ گوشت ابمیوه گیری هاون گوشکوب برقی را با ...

گوش کوب برای چیته خوشمزدگی ابگوشت اینه که قابلمه رو بزاری جلوی شوهر اون بکوبه پخش گوشتو😂

2706