2410
2553
عنوان

لیست وسایل برقی کوچیک آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 143 پست
چرا عزیزم استفاده میکنم پیتزا و کیک اما به خوبی توستر در نمیاد خشک میشه .. و اینکه اشعه س و سرطان ز ...

رو سیستم نگاه کردم والا بخدا تو این سایت دستور همه جور غذا رو داده بود مثلا گوشت بزار رو توان اینقد با این زمان برنج با فلان توان و دما و... ببین سرچ کن اشپزی با سولار یه سایت هست خانما مثل کامنت گذاشتن اوایل سولار بعد ماکروفر توضیح داده

چه خوب فشار به مادر خانواده نمیاد

خب مادرم اینطور بارمون اورد خیلیم خوبه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به خوانواده داماد چه مربوطه واس راحتیه خودشه

منظورم ی چیزاییه ک برای شوهرش مهمه

مثلا شوهر من بدش میاد از گوشت چرخ کرده بیرون اصلا نمیتونه بخوره ولی من مشکلی نداشتم با این قضیه

حالا ی چرخ گوشت بگیرم خودم چرخ کنم چی میشه مگه‌؟ اون بنده خدا شوهر منه ها 

شاید اصلا بعد نامزدی فهمید خیلی چیزارو نبره بهتره

من خودم فقط ضروریارو گرفتم اصلا رو ندادم ب کسی چیزی بگه

وقتی جهاز آوردم خواهرشوهرم گفت ظرفشویی نداری ک برگشتم گفتم من با دستام میشورم تو واسه خودت ظرفشویی بخر حتما دیگه کسی جرات نکرد حرفی بزنه 

2720
رو سیستم نگاه کردم والا بخدا تو این سایت دستور همه جور غذا رو داده بود مثلا گوشت بزار رو توان اینقد ...

اره بلدم اما گوشت بزاری ماکروفر داغون میشه ها همش میشه روغن و‌..از خسیس توی دسینی درست میکنم اخه ماکروفرم آینه ایه میگم حیفه😂😂😂😂

خدا جونم مرسی❤
[QUOTE=105046760]هر کی رفت حمام خودش لباس خودتو بشوری اما من دخترم ۱۱ ماهشه شیطووون وقت سرخاروندن ند ...

خب ما بزرگیم گلم قطعا منم ازدواج کنم شوهرم لباس داشته باشه که نمیرم با دست واسش بشورم میریزم تو ماشین یا میگم خودش تو حمام بره بشوره اتو هم خودش بزنه چون بدم میاد شوهر خواهرمم خودش لباساش را اتو میکنه 

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
منظورم ی چیزاییه ک برای شوهرش مهمه مثلا شوهر من بدش میاد از گوشت چرخ کرده بیرون اصلا نمیتونه بخوره ...

منم ظرفشویی نمیخرم پولشم دارم ولی چیزی که استفاده نمیکنم پول بابتش نمیدم 

منکه میگم فقط یه آسیاب و یه آبمیوه گیری

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
2714
خب ما بزرگیم گلم قطعا منم ازدواج کنم شوهرم لباس داشته باشه که نمیرم با دست واسش بشورم میریزم تو ماشی ...

شوهر من خیلی تمیز و مرتبه خیییلی  کمک حالمه اما از لباس شستن و اتو کردن متنفره😐😂😂😂

خدا جونم مرسی❤
 اره بلدم اما گوشت بزاری ماکروفر داغون میشه ها همش میشه روغن و‌..از خسیس توی دسینی درست میکنم ا ...

حوصله داریا بنداز تو ماکروفر درست شه خودت بیا تو پذیرایی لم بده حوصله داری سر گاز وایسی😁😁😁😁

اها عین زود پز؟ برا من برقیه عاشقشم عصای دستمه😂توی ده دقیقه حبوباتم رو میپزه توی نیم ساعت گو ...

زودپز برقی چیه دیگه؟من یکی از اونا که دسته بلند داره خریدم میخام یک ارام پز کوچیک و بزرگ بخرم

منم توستر اب میوه گیری چرخ گوشت مخطوط کن آسیب کن سرخ کن چی پاس چای ساز گرفتم ولی فقط از چای سازم استفاده میکنم و هراز گاهی هم مخطوط کن همش دکورهه استفاده نمیشه نخری هم دهن طایف شوهررو کی جمع کنه

من کلا هر وسیله ای که باعث شه از جام تکون نخورم میخرم حوصله ندارم دوساعت سر گاز وایسم البته اینکه اشپزی هم درست درمون بلد نیستم هم بی دلیل نیست😁😁😁😁😊😊😊😄😄😄😄😄

زودپز برقی چیه دیگه؟من یکی از اونا که دسته بلند داره خریدم میخام یک ارام پز کوچیک و بزرگ بخرم

بزار الان عکسش رو میزارم واست..این بهش جیپاسم میگن خیلی عالیه من زودپز ندارم توش خورشت برنج هرچی فکر کنی میتونی درست کنی و خودش خاموش میکنه اصلا بوی غذارو پخش نمیکنه و صدا نداره

خدا جونم مرسی❤
2706