2737
2734
عنوان

کسی تا حالا قهر رفته خونه باباش؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 3683 بازدید | 119 پست

منم نشده تاحالا.دعوا کردیما ناجورم کردیم ....ی نفرو میشناختم هربار میرفت خونه مادرشوهرش اینا...برام جالب بود 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

اینکار خیلی اشتباه ست...تو قهر شوهر عادت ب نبودن میکنه و خوشش میاد از تنهای زندگی کردن و یه خونه براش خالی میمونه

شاید بیاد آشتی کنه برگردونه ولی صد در صد دلش رضایت کامل رو نداره

از این گذشته هر زنی بشینه سر زندگیش احترامش بیشتره پیش همه تا اینکه قهر کنه دنبال معذرت خواهی باشه

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه میدونم ک هیجا خونم نمیشه  ولی راهی نداره جز اینکه خودش بیاد دنبالم

خودت بهش پیام بده. ی جوری ک سر بحث رو باز کنی.غرور رو بذار کنار.برای زندگیت بجنگ.

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
2731
اینکار خیلی اشتباه ست...تو قهر شوهر عادت ب نبودن میکنه و خوشش میاد از تنهای زندگی کردن و یه خونه برا ...

دقیقا سرمنم همین بلا اومد مخصوصا اینکه این دوره زمونه آدما زود از هم سرد میشنو خیانتم فراوون جای حالی زود پر میشه

یکبار با مادرشوهرم بحثم شد سر یه مسئله بیخود شوهرم منو بردجلو در خونه بابام منم رفتمو نگاشم نکردم 

از اونجایی که مادرشوهرم مقصر بود زنیکه زنگ زده بود واسطه فرستاده بود ومنم به خاطر اون واسطه برگشتم شوهرمم از مامانش قهر کرده بود بعدشم باهم رفتیم بهش سر زدیم و تموم شد 

اما کلا خودشو جمع کرد از وسط زندگیمون فضول خانم

نمیشه میدونم ک هیجا خونم نمیشه  ولی راهی نداره جز اینکه خودش بیاد دنبالم

اسم خودش و مادرش رو بنویس رو یه تیکه کاغذ.مثلا فلان بن فلان. بعد آتیشش بزن. خودش میاد.

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
2740
خودت بهش پیام بده. ی جوری ک سر بحث رو باز کنی.غرور رو بذار کنار.برای زندگیت بجنگ.

جنگیدم ولی تا حالا اون تجنگیده 

این همه من کوتاه اومدم چرا همیشه من باید تو سری خور باشم و غرورمو بذارم کنار اگه حق با اون بود یه چیزی 

ولی مشاورم گفت کار اشتباه میکنم هر دفعه ک حق با منه میرم پاچه خواری اون پرو شده 

یا میجنگه بدست میاره یا نمیجنگه و از دست میده

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
خوش ب حالش مال من ک یه زنگ نزدن

خودشون اذیتش میکردن میگفتن ناراحتی برو خونه بابات 

بعد میومد دختر خاله وخواهرشوهراش میومدن تهدید میکردن وکیل گرفتیم طلاق میدیم ماهم میگفتیم بهتر شرتون کم بعد میگفتن صداتونو ضبط کردیم میبریم میگم خودشون طلاق خواستن مهریه هم نمیدیم یبار به بابای دختر خاله که مرده فحش دادم گفتم برو صدا ضبط شدمو هرشب گوش بده بفهمی گوه خوری اضافی نکنی  خیلی مزخرفن اه اه 

خدایا شکرت 🙃
جنگیدم ولی تا حالا اون تجنگیده  این همه من کوتاه اومدم چرا همیشه من باید تو سری خور باشم و غرو ...

ولش کن ،بعضی مردا لیاقتشون همون زنای خیابونین بلانسبت جمع سایت،خودتو کوچیک نکن که ارزش نداره ،به قول خودت توسری خور میشیاااااااا

اسم خودش و مادرش رو بنویس رو یه تیکه کاغذ.مثلا فلان بن فلان. بعد آتیشش بزن. خودش میاد.

کامل اتیش بگیره ؟ اسم خودش مهرانه مادرش مینا 

چجوری بمویسم ؟ خاکسترشو چکار کنم ؟ رو گاز میشه انجا بدم ؟

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
2706