2733
2734
عنوان

کسی تا حالا قهر رفته خونه باباش؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 3683 بازدید | 119 پست
نه ولی حسم میگه اعتیاد ب خود ارضایی داره چون طبعش گرمه

من تو زندگیت نیستم ولی شک ندارم ک تو هم مقصری.اونم بالاخره ی حرفایی داره.دیوانه ک نیست اینکارارو بکنه.خودت باید پیداش کنی و حلش کنی.

بازم میگم عجله نکن.صبرکن

اگه خدای نکرده برسین ب طلاق هم دادگاه ب این راحتی ها طلاق جاری نمیکنه.انقد میاره و میبرتتون و مشاوره میدین ک مشکل اصلی پیدا شه. یکسال طول داره جداشدن.نگران نباش.اونجا مشاور باهاش حرف میزنه.

حرفای اونم باید بشنوی.تو فقط اگه خدای نکرده ب اونجا رسید خیلی آرام باش و عصبانی نشو و بگو ک دوسش داری و میخای برگردی

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موافقم 😁

مگه فیلم سینماییه؟مرد رو چطور میشه بیرون کرد؟خاک بر سر مردی ک زنش از خونه ش بکنتش بیرون.اون مرد لایق زندگی کردن نیست و نباید بهش تکیه کرد.

مگه فیلم سینماییه؟مرد رو چطور میشه بیرون کرد؟خاک بر سر مردی ک زنش از خونه ش بکنتش بیرون.اون مرد لایق ...

خاک بر سر مردی‌ که طوری رفتار می کنه‌ که‌ کار به اینجا برسه 😀

من کلاً با قهر و از خونه رفتن مخالفم حالا مشکل هر چقدر بزرگ باشه زن و شوهر باید بتونن خودشون مشکلاتشونو حل کنن و نذارن‌ کسی بفهمه 

Break up with your comfort zone
2731
کاش مام ازین فامیلا داشتیم خواهر شوهرم با اینکه میدونه شوهرم چقد اخلاقیات بد داره ی زنگ نزد بمرسه چی ...

آخ گفتی مثل منی توکه خونواده اش چقدر توسرش خوندن طلاقش بده حتی مادرشوهرم جلوی من به پسرش میگه طلاقش بده به دردت نمیخوره،منو دوماه ازبچه هام محروم کردن

نه ولی حسم میگه اعتیاد ب خود ارضایی داره چون طبعش گرمه

شوهرمنم خودارضایی میکنه😢نمیدونستم الان جدیدا فهمیدم خودشم کم نیاورد گفت آره ولی بعد زد زیر حرفش برگشته بهم میگه تو داری بهم تهمت میزنی

شوهرمنم خودارضایی میکنه😢نمیدونستم الان جدیدا فهمیدم خودشم کم نیاورد گفت آره ولی بعد زد زیر حرفش برگ ...

خب ببین چطور رابطه ای دوسداره.ازش بپرس.ببین چکارمیکنی لذت میبره.پیشقدم شو بعضی مواقع. لباس و سرو وضعت رو تعقییر بده.بی حیا باش درحین رابطه.از خودت ذوق و شوق نشان بده.با صدا و ناله هات جذبش کن.

خب ببین چطور رابطه ای دوسداره.ازش بپرس.ببین چکارمیکنی لذت میبره.پیشقدم شو بعضی مواقع. لباس و سرو وضع ...

اتفاقا همه کار واسش میکنم ،ولی موقعی که رفتم خونه آقام قهر وقتی برگشتم دیگه مثل قبل نشدیم من باهاش سردشدم ،واسه همین رو آورد به خود ارضایی

2738
اتفاقا همه کار واسش میکنم ،ولی موقعی که رفتم خونه آقام قهر وقتی برگشتم دیگه مثل قبل نشدیم من باهاش س ...

بازم سعی کن. گرم شین.رابطه زناشویی خیلی مهمه

بازم سعی کن. گرم شین.رابطه زناشویی خیلی مهمه

خب من بافهمیدن خیانتاش حسی بهش ندارم دیگه خیلی هم هیزه خودم باچشم خودم دیدم زنارو دید میزنه یه طوری نگاه زنا میکنه انگار هیچی تنشون نیس،فک نکن اینکه براش هیچکاری نمیکنم موقع س.ک.س نه اتفاقا هرچی خواسته واسش انجام دادم ولی خودش مریضه شهوتیه بخدا ،منم باهاش سرد شدم دیگه مثل ثابغ واسش انجام نمیدم

خب من بافهمیدن خیانتاش حسی بهش ندارم دیگه خیلی هم هیزه خودم باچشم خودم دیدم زنارو دید میزنه یه طوری ...

برو مشاور.ب اونم نگو. بگو چکارکنم برگرده طرف من 

من نامزد بودم مادرشوهرم دعوا انداخت تو رابزمون قهر بودیم دعوا رو کش دادن ب بابام گفتن منم مجبوری کل قضیه بهشون گفتم و همه فهمیدن مقصر مادرشه گتم بهم تهمت بی ابرویی زدن گفتم چه حرفایی مادرش جلو شوهرم بارم میکنه و چیزی نمیگه بی احترامی بهم میکنن کفتم بابا چنبار شنیدن داداش بزرگه و مادرش کشیدتش کنار و و گفتن ب پدرش محل نده نرو خونشون باهاش خیلی مهربون رفتارنکن سرش داد بزن نبرش خونه فلانی و فلانی بزار از الان حساب کار دستش بیادو...

بابامم گفت پس طلاق تمام .

اوناهم افتادن ب جمع کردن و ماله کشیدن بابام گفت حاج خانم ما اصلا از این رسما نداریم که ب دخترمون بگیم بسوز و بسار

نه از سر راه اوردمش نه چیزی اندازه وزتش طلاخرجش کردم 

چشم کسی که بگه بالاچشت ابروعه درمیارم 

میخواین دخترمن همینه نمیخواین کفشاتونو جفت کردن از این طرف بفرمایین 

زندم و مث کوه پشتشم هروقتم خواست بیاد قهر و طلاق روچشمم جا داره اما بدون بچه..

اونا رفتن و من موندم و بابام خیلی گوشمو پیچوند گفت فک نکن جلو اونا اونجوری گقتم راست گفتما بیای قهر چشاتو میزارم کف دستت😂

تاحالا قهر نرفتم ولی میدونم برمم خودمم بخوام دیگه نمیزارن برگردم کل خانوادمون خیلی تعصبیه تو ایت مورد

راضی به مشاوره نیس،اصلا اخلاقش یه جوریه بخدا همه ی فامیل از عاصیه ان،فکرشو بکن به خاله ی بیوه اش رحم ...

این جوری ک دخترتم پیشش امنیت نداره

عزیزم اگه تا این حد بیمار جنسیه قطعا یه راه متطقی پیرا کن 

به خاطر بچه هاتم ک شده 

خودت تنهایی برو مشاور 

قوی باش 

باور کن میفهمم چقد سخته چقد جان فرساست با اینکه بچه ندارم دارم ذره ذره اب میشم و از درون میپوسم 

ولی پایان شب سیه،  سپید است 

به خاطر بچه هات مجبوری قوی باشی 

باید خودتو نجات بدی

نمیخوام تشویق کنم ب طلاق ولی با کسی ک علمشو داره حتما حتما مشورت کن

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
این جوری ک دخترتم پیشش امنیت نداره عزیزم اگه تا این حد بیمار جنسیه قطعا یه راه متطقی پیرا کن  ...

خب بخاطر همین میترسم ول کنم برم بلاملا سردخترم بیاره واسه همین تحمل کردم سختیو باهاش ولی بهش پیشنهاد دادم حاضرم حضانت بچه هارو قبول کنم فقط طلاقم بده تعلل به خرج داد،شاید راضی بشه

2706