2737
2734
عنوان

کسی تا حالا قهر رفته خونه باباش؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 3683 بازدید | 119 پست

این کار رو اشتباه میدونم ...مگر در شرایط خیلیییی حاد ک خدا برای هیشکس پیش.نیاره انشالله

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

داد زد سرم منم رفتم.یک هفته هرشب اومد پشت در خونه مامانم چند ساعت وایمیستاد.بعد یه هفته برگشتم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738

نه تا حالا نشده.اصلا دلم نمیخواد مامان بابامو به خاطر بحثای مسخره ناراحت کنم چون ما باهم اشتی میکنیم ولی خاطره بدش برای پدر و مادر میمونه و همش استرس دارن

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
نه نشده ولی آبجیم رفته دوماد ومادرش به غلط کردن افتادن برگشتوندنش

خوش ب حالش مال من ک یه زنگ نزدن

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤

من رفتم قهر خونه بابام ،ولی من بعد ۹سال برای اولین بار رفتم خونه بابام دوماه موندم اونم مسئله خیلی جدی بود طوری که بهم تهمت خیانت زد ،منو کلی کتک میزد بدنمو کبود میکرد،خیلی تحمل میکردم ولی دیگه صبرسراومد رفتم خونه آقام قهر بعدرفتم دادگاه وپزشک قانونی شکایت کردم ازش تاآدم شد

بزرگترین اشتباه یه زن اینه که از خونه زندگیش بره بیرون و راه و برای کسی دیگه باز کنه 

قهر کردن ، زن و از چشم مرد میندازه

از من میشنوین ،خدایی نکرده اگر یه روزی تصمیم گرفتین جدا شین ، اون موقع برین خونه پدرتون

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
بنظر من اگ راه داره برگرد .ب جدایی فک نکن.هیچ جا خونه خود ادم نمیشه

نمیشه میدونم ک هیجا خونم نمیشه 

ولی راهی نداره جز اینکه خودش بیاد دنبالم

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤

نه ولی شده موندم تو خونه شدم آینه دققققق

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706