2733
2739

الان همه ۴ اثر رو معرفی میکنن

یا بیشعوری

انگار کتاب دیگه ای چاپ نمیشه   

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

کتابای موردعلاقه من

۱۹۸۴

جزازکل

مردی که میخندد

سمفنونی‌مردگان

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...

زن کامل، روانشناسی و رمان هست 

ماه طلعت، رمان واقعا قشنگه من عاشقشم 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2740

چه سبکی و با چه محتوایی معمولا مطالعه میکنی؟

رمان یا ...؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
الان همه ۴ اثر رو معرفی میکنن یا بیشعوری انگار کتاب دیگه ای چاپ نمیشه    

آره نصف سایت فقط قلعه حیوانات و بیشعوری و ملت عشق رو معرفی میکنن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

سینوهه ، پنج نفر که در بهشت ملاقات میکنید ، بابالنگ دراز ، قلعه حیوانات ، شفای زندگی ، نامه به کودکی که هرگز زاده نشد ، شازده کوچولو

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2706