2703
2553

الان همه ۴ اثر رو معرفی میکنن

یا بیشعوری

انگار کتاب دیگه ای چاپ نمیشه   

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کتابای موردعلاقه من

۱۹۸۴

جزازکل

مردی که میخندد

سمفنونی‌مردگان

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...

زن کامل، روانشناسی و رمان هست 

ماه طلعت، رمان واقعا قشنگه من عاشقشم 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2714

چه سبکی و با چه محتوایی معمولا مطالعه میکنی؟

رمان یا ...؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
الان همه ۴ اثر رو معرفی میکنن یا بیشعوری انگار کتاب دیگه ای چاپ نمیشه    

آره نصف سایت فقط قلعه حیوانات و بیشعوری و ملت عشق رو معرفی میکنن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

سینوهه ، پنج نفر که در بهشت ملاقات میکنید ، بابالنگ دراز ، قلعه حیوانات ، شفای زندگی ، نامه به کودکی که هرگز زاده نشد ، شازده کوچولو

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2706