2733
2739
عنوان

با نامزدم دعوام شد+شات چت

| مشاهده متن کامل بحث + 9808 بازدید | 110 پست

اسی جان تو تنها کسی هستی که بهش میگم جدا شو....

شما الان نامزدین اینجوری وای به حال بعدانتون...

زن و شوهر باید واسه هم لباس باشن عیب همو بپوشونن نه مثل شما پته هم روبه بریزن رو اب

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی باهاش بد حرف زدی . این دیگه واقعا شوخی نبود . خوبه اونم به شوخی بگه زن مجید از تو خوشکلتره؟؟؟چرا این حرفا رو میزنی . طلاق که اینقد راحت نیس ک سر یه شوخی بچه گانه زندگی تو خراب کنی .خوبه شوهر توهم مث مجید اقا هر کاری میکرد بعد تورو میگرفت؟حالا یه نخ سیگار از رو عصبانت کشیده چرا هرچی رسیدی بارش کردی دختز

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
2731

یعنی پسره رو ترکوندی به معنای واقعی😶اگه بعد ۱۰ ماه باهم بودن اینجوری رفتار کردی پس بی خیالش شو ، معلومه دلت زیاد باهاش نمی سازه وگرنه با یه نفر دیگه مقایسه اش نمی کردی ، وقتی یه اینجور حرفی به ما مردا بزنی یعنی باهات حال نمی کنم و از دیگران بیشتر خوشم میاد و این واسه ما یعنی پایان راه .چون وقتی کسی میگه من به خاطر رفتار های تو سمت دیگران جذب میشم ، یعنی اون فرد آدم قابل اعتمادی نیس .یعنی بعد ۱۰ ماه تازه مشخص کرده که ازش خوشش نمیاد و با اینجور حرف زدن بهش فهمونده براش پچیزی ارزش ندارع😊

2738
دوستان ادم چطور میتونه تو بد ترین و عصبانی ترین شرایط زندگیش لوندیشو حفظ کنه؟جوری حرف میزنین انگار و ...

اخه خیییلی بد صحبت کردی

متوجه نیستی؟؟کسی که الان دوران عقد این حرفارو بزنه بعد عروسی چی میشه کارش؟؟نه احترامی نه علاقه ای همش از بین میره

خیلی بد صحبت کردی اصلا طرز صحبتت مثل ۱ خانم نبود

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
یعنی سیگارو با سیگار روشن کردن.پشت هم سیگار کشیدن البته این بنده خدا انگار دو دفعه کشیده کلا،شاملش ...

😂😂😂😂😂😂

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

عزیزم میدونم فوق العاده عصبی هستی من کاری ب اون اقا و حرفهاش ندارم دوتا اشتباه خودت را میگم ک حالا برای زندگیت بمونه اولا اینکه هیچوووقت  مردها را مقایسه نکنید چون بشدددت متنفرن از اینکار دوم حتی وقتی خیلیییی عصبانی هستی بی احترامی نکن شخصیت خودت را خراب نکن ب قول مادرم میگه وقای عصبی برو گل گاو زبون قرقره کن اون زبونت بند بیاد که بعدا پشیمونی به بار نیاد

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
دوستان ادم چطور میتونه تو بد ترین و عصبانی ترین شرایط زندگیش لوندیشو حفظ کنه؟جوری حرف میزنین انگار و ...

چرا پیش اومده اما من اگر اینطوری حرف بزنم یدونه شوهرم میخوابونه تو دهنم ک دیگ درست حرف بزنم و البته اونم حد و حدودشو میدونه تو رسما خرابش کزدی

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
ببخشید کو ن به کو ن سیگار میکشی را باذکر مثال توضیح بدهید😯

یعنی پشت سرهم😂😂😂😂😂😂😂

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    

از توضیحات اولت حس کردم که فقط میخوای بترسونیش و قصد جدی برای جدایی نداری. 

خیلی بد حرف زدی، مثل پسرای لات! نه مثل یه خانوم.

زمانی اینطوری حرف بزن که واقعا قصد جدایی داشته باشی.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2706