2733
2739
عنوان

با نامزدم دعوام شد+شات چت

| مشاهده متن کامل بحث + 9808 بازدید | 110 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی بد حرف زدین 

خیلی بد 

با لجبازی و بی احترامی به هم قطعا ضرر میکنین و زندگیتون خراب میشه

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
2738

میدونی اول زندگی این حرفارو زدی ۲ روز دیگه چیا به هم میگین؟؟

همه حرمتارو شکستی بعدها بدترم میشه

انتظار نداشته باش احترامتو نگه داره

چقدر بد صحبت کردین....اینا یه جایی عقده میشه یادش میاد...

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

مردم دیگه گذشت ندارن😕

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بنظرم تو خیلی تند رفتار کردی هنوز ازدواج نکردین خوب نیس روتون به روس هم باز شه خیلی جیزا باسد حرمتشون  نگه داشته شه. تازه مردا خیلی بدشون میاد زنشون از کسی تعریف کنه من بهش حق میدم اگه ناراحت شد دوست گلم مواظب زندگیت باش  

پدرم تو برای من قوی تر از آنی  ک بمیری💔

اخی عزیزم شوهرت غیرتی کردی... هیچ انسانی کامل نیست همه اشتباه میکنیم من که حس کردم شوهرت عاشقته.زندگیت تعمیر کن نه تعویض ادما همه اشتباه دارن امیدوارم موفق باشی خانم گل 😘

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂

دوستان ادم چطور میتونه تو بد ترین و عصبانی ترین شرایط زندگیش لوندیشو حفظ کنه؟جوری حرف میزنین انگار واسه خودتون پیش نیومده

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  
2706